
У Києві при Лук'янівському слідчому ізоляторі відкрили "Пункт незламності". Він працює цілодобово. У приміщенні тепло, є електроенергія, гарячий чай та Інтернет. Фото пункту опублікували на сторінці "Київського слідчого ізолятора" в Facebook, передають Патріоти України.
У коментарях до фото українці пожартували про місце розташування "Пункту незламності" та помітили, що генератор стоїть посеред кімнати. "Це "Пункт незламності" рівень бос",
"Я розумію, що є певні традиції, але генератор краще винести на вулицю",
"Генератор пробували вмикати? Хтось вижив?",
"Це топ. А звідти випускають?))",
"З генератором в середині схоже на газову камеру. Гарний підхід, тепер самий незламний зламається за пару хвилин",
"Дякую, краще ви до нас)", - написали в Мережі.
"Пункт незламності" розташований на вулиці Дегтярівській, 13.





Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня. Вони борон...
Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...