"Звільнюся і розіб'ю обличчя": У Маріуполі на уроці фізрук обматюкав і погрожував побити підлітка (відео)

Вчитель фізкультури в одній середніх загальноосвітніх шкіл в Маріуполі (Донецька область) погрожував учневі дев'ятого класу фізичним насильством. Відеозапис інциденту був опублікований на каналі News / Україна у месенджері Telegram, передають Патріоти України.

Чоловік-педагог привселюдно, при інших учнях в спортивному залі, погрожував підлітку "звільнитися і розбити йому ї**льник".

Як повідомляється в описі відеоролика, школяр побачив, що інший вчитель фізкультури грає в баскетбол в туфлях, і запитав, чи можна в прінципі займатися без спортивного взуття. Нібито через це питання Перший учитель фізкультури вийшов себе. Також повідомляється, що зараз адміністрація школи проводить службову перевірку за фактом інциденту.

Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

середа, 8 грудень 2021, 8:10

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах. Вважається одним з найрідкісні...

"Найкращий іноземний фільм": Де зараз дивитися український художній кінофільм "Погані дороги", який претендує на "Оскар"

середа, 8 грудень 2021, 7:50

Фільм "Погані дороги" режисерки Наталки Ворожбит увійшов увійшли до лонг-листа "Оскара" в категорії "Найкращий іноземний фільм". Наразі в лонг-листі 93 картин в цій категорії, а 21 грудня буде оголошено шорт-лист, куди потраплять лише 15 кінокартин, за...