Звіряча розправа: У Росії вітчим забив до смерті 2-річну дівчинку (фото)

У Росії в Приморському краї до смерті забили дворічну дівчинку. Як з'ясувалося, страшний злочин справа рук 21-річного вітчима, повідомляють Патріоти України.

Місцеві правоохоронні органи уточнюють, що інцидент стався 11 серпня. У квартирі будинку в селі Іллінка Ханкайского району було виявлено тіло дівчинки віком 1 рік 9 місяців з тілесними ушкодженнями. Вітчима дитини вже затримали.

Як пише "КП", безробітний Олександр Х. разом з дружиною – 29-річною Вікторією П. – любили випити. На тлі цього вони і зійшлися. До алкоголю пристрастилася навіть 12-річна дочка жінки.

Знайомі сім'ї розповідають, що в той день прийшли виплати на дітей, тому було вирішено влаштувати застілля. Вікторія від великої кількості випитого спиртного заснула, а Олександр продовжив банкет. Що сталося далі і чому він убив дитину, наразі з'ясовує слідство.

Не їжа, а мистецтво: Мендель показала, чим годували Зеленського в Латвії (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 0:00

Страви молекулярної кухні готують не для того, щоб просто нагодувати людину. Прес-секретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель розповіла, що під час візиту до Латвії їх пригощали стравами молекулярної кухні. Відповідний пост з'явив...

З архіву ПУ. Німецькі вчені виявили чудодійну силу популярної в Україні рослини

субота, 19 жовтень 2019, 23:30

Вживання насіння льону зменшує ризик смерті від раку грудей. Так, німецькі вчені виявили, що сполуки — лігнани, присутні у складі цих зерен, можуть знищувати ракові клітини, "заморожувати" ріст нових клітин і запобігати появі вторинних пухлин, передают...