Звірство скреп: У Росії чоловік через сварку з дружиною зарізав маленьку доньку (фото)

У російському місті Липецьк чоловік зарізав доньку, поранив дружину і другу дитину, а після цього наклав на себе руки. Про це повідомляють в Telegram-каналі Daily Storm, передають Патріоти України.

За даними слідства, між чоловіком і його дружиною, яка є світовим суддею, виникла сварка. Напередодні ввечері в гості до родини приходили батьки чоловіка і він скаржився на відсутність грошей і проблеми на роботі, з якої хотів звільнитися. Відзначають, що чоловік був главою відділу продажів в одному з місцевих автосалонів.

В результаті перепалки з дружиною чоловік зарізав чотирирічну доньку, поранив дружину і другу дитину, після чого спробував спалити квартиру. Потім батько сімейства вчинив самогубство.

"Сім'я була благополучна, обоє працювали, старша донька вчилася в школі, молодша - ходила в садок. Всі члени сім'ї жили разом, які обставини привели до злочину, з'ясовується", - розповіла старший помічник керівника обласного управління СК Юлія Кузнєцова.

З архіву ПУ. "Бризни собі в ср*ку": Нахабний водій, який гасав по тротуару в Києві, виявився священиком Московського патріархату (фото, відео)

середа, 27 травень 2020, 23:30

Священнослужитель мало не збив одного з активістів, які займалися відловлюванням правопорушників. Священик Української православної церкви Московського патріархату і настоятель храму Святої Рівноапостольної Ніни в селі Велика Олександрівка Богдан Кун...

Тваринки чесно заслужили горіхи: Колишній інженер NASA побудував смугу перешкод для білок (відео)

середа, 27 травень 2020, 23:28

Білки впоралися з усіма випробуваннями, чим дуже вразили конструктора. Марк Робер пропрацював в NASA близько семи років - і тепер розважається тим, що збирає різні божевільні механізми. Цього разу прийшла черга експериментів над білками, зазначають Пат...