"Зводить дідка в могилу": Молоду дружину Петросяна запідозрили в тому, що вона хоче позбутися чоловіка

Літнього чоловіка нескладно вбити й без справжньої отрути?

Молоду дружину російського гумориста Євгена Петросяна Тетяну Брухунову, яка нещодавно показала дивне фото, запідозрили в тому, що вона «зводить в могилу» чоловіка. Підозрює молоду жінку в цьому блогер Олена Міро, передають Патріоти України.

Вся справа в тому, що Брухунова часто публікує дуже калорійні страви, які готує чоловікові. «Подивившись на ці кулінарні збочення, я подумала: могла б просто мікродози миш'яку в їжу підмішувати. Ефект був би той же: вірна і досить швидка смерть», - пише Міро в своєму блозі.

Вона впевнена, що Брухунова знає, що робить. «Отримавши від Петросяна спадкоємця і впевнившись в тому, що в заповіті прописано її ім'я, Танечка годує дідка так, щоб той - як би це м'якше сказати - не затримався на цьому світі?» - запитує Міро у читачів.
Вона впевнена, що все це - «швидкий шлях в могилку». Дружина гумориста поки мовчить.

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...

"Зробив багато добра для людей, і люди за ним пішли": Виборці Лозінського виправдали його за вбивство (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 16:12

Жінка зазначила, що "в Києві депутати теж убивають людей". Жителі Підвисоцької об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області розповіли, чому обрали головою ОТГ засудженого за вбивство колишнього народного депутата Віктора Лозінського. Як йд...