
На Київщині у Переяслав-Хмельницькому сталася цікава історія. Пес породи лабрадор, якого викрали, через 6 років розлуки впізнав свого справжнього господаря. Про це у Facebook написала зоозахисниця Наталія Рец. За її словами, собаці 11 років. У 5-річному віці тварину викрала родичка господарів, в якості помсти, зазначають Патріоти України.
З'ясувалося, що спочатку собака жила в селі Бориспільського району, але її новий власник помер, і тварина потрапила в неблагополучну сім'ю, де зловживали алкоголем. На це не змогли спокійно дивитися небайдужі сусіди, тому звернулися до зоозахисників. Істинного господаря вдалося знайти завдяки жінці, яка розводить собак. Саме цього лабрадора вона 11 років тому продала його справжньому господареві. При зустрічі пес зрадів чоловікові і почав навколо нього бігати.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...