
На Київщині у Переяслав-Хмельницькому сталася цікава історія. Пес породи лабрадор, якого викрали, через 6 років розлуки впізнав свого справжнього господаря. Про це у Facebook написала зоозахисниця Наталія Рец. За її словами, собаці 11 років. У 5-річному віці тварину викрала родичка господарів, в якості помсти, зазначають Патріоти України.
З'ясувалося, що спочатку собака жила в селі Бориспільського району, але її новий власник помер, і тварина потрапила в неблагополучну сім'ю, де зловживали алкоголем. На це не змогли спокійно дивитися небайдужі сусіди, тому звернулися до зоозахисників. Істинного господаря вдалося знайти завдяки жінці, яка розводить собак. Саме цього лабрадора вона 11 років тому продала його справжньому господареві. При зустрічі пес зрадів чоловікові і почав навколо нього бігати.
В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...
На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...