Зворушливі кадри: В Італії берегова охорона більше години різала рибальські сіті, щоб врятувати кита (відео)

В Італії берегова охорона врятувала кита, який заплутався в рибальських сітях. Про це йдеться в повідомленні берегової охорони, передають Патріоти України.

Інцидент стався 26 червня поблизу острова Ліпарія. Кашалота у пастці помітили біологи, які працюють неподалік у центрі порятунку черепах.

Прибулі на місце дайвери помітили 10-метрового кита, який повністю заплутався в незаконно встановлених рибальських сітях. Водолазам довелося більше години різати сіті, щоб звільнити тварину. За інформацією біологів, звільнений кит, на щастя, не отримав травм. Рибацькі сіті були конфісковані береговою охороною.

Гралися з не меншим захопленням, ніж малюки: Стадо овець залізло на дитячий майданчик (відео)

середа, 15 липень 2020, 13:30

Як видно на кадрах, вівці спокійно гуляють майданчиком. Кілька тварин забралися на карусель і біжать, розкручуючи її. Незрозуміло, їм дійсно подобається кататися, або тварини не можуть зупинити карусель, щоб зійти з неї, так як продовжують бігти, але в...

Знайшли аж у Слов'янську: 17-річний юнак зі Львівщини втік з дому, щоб захищати Україну

середа, 15 липень 2020, 12:45

Правоохоронці порадили хлопцю на ім'я Денис почекати кілька років та здобути за цей час відповідні знання та навички. У понеділок, 13 липня, у поліцію з заявою про зникнення свого сина Дениса Лагодича звернувся мешканець села Гринів Пустомитівського ра...