Зворушливо до сліз: Гусак потрапив до лікарні, і відвідати його прийшла віддана подруга (фото)

Канадські казарки з містечка Барнстейбл (США) не обіцяли любити одне одного у хворобі й здоров'ї, але навіть без цього стали зразковою парою. Зворушливу історію кохання в Facebook розповіли співробітники ветеринарної лікарні Cape Wildlife Center, яким довелося познайомитися з пташиним сімейством, повідомляють Патріоти України.

Казарка Арнольд жив на ставку недалеко від лікарні разом зі своєю подругою. Пара була разом кілька років і зазвичай не контактувала з людьми, поки одного разу співробітники лікарні не помітили, що Арнольд сильно кульгає і завалюється на бік. Піймавши птаха, лікарі принесли його на огляд і виявили два відкритих переломи лапи.

Щоб врятувати Арнольду життя і кінцівку, ветеринари вирішили ампутувати йому один палець і зашити другу рану. Гусь отримав антибіотики і знеболююче, а наступного ранку його відправили на операцію. Перед початком процедури лікарі почули слабкий стукіт у скляні двері клініки. Вони обернулися й побачили подругу Арнольда, яка намагалася зайти у приміщення.

"Вона якимось чином знайшла його і була схвильована, що не може потрапити всередину. Вона залишалася там протягом всієї процедури, спостерігала за нашою роботою і не відходила від порога, - повідомила команда лікарні. - На щастя, операція пройшла добре, і ми очікуємо, що лапа з часом заживе. Коли Арнольд прокинувся від наркозу, а рана була закрита і перев'язана, ми вирішили покласти його біля дверей, щоб він міг бачити свою половинку. Його подруга негайно заспокоїлася і почала доглядати за ним через двері. Здавалося, що їм обом стало набагато легше".

Тепер Арнольду потрібно кілька тижнів, щоб відновитися і повернутися в дику природу. Лікарі тримають його біля скляних дверей, щоб турботлива казарка могла його провідувати.

Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...