Один з 24 звільнених з російського полону українських моряків Сергій Чулиба зустрівся з собакою Джессі, який був разом з ним під час захоплення кораблів у Керченській протоці в листопаді 2018 року. Відео зворушливої зустрічі поширив адвокат моряків Микола Полозов, передають Патріоти України.
Він зазначив, що військовий з улюбленцем пережили 10 місяців розлуки. Нагадаємо, наприкінці липня до України повернули собаку Джессі, який був на буксирі "Яни Капу" під час захоплення російськими силовиками. Тоді Джессі був тримісячним щеням. Після арешту українських моряків собаку забрали співробітники прикордонної служби ФСБ Росії в Керчі.
У Києві правоохоронці викрили масштабну схему незаконного оформлення інвалідності, яка, за даними слідства, діяла щонайменше з 2024 року. За фіктивні медичні документи та встановлення групи інвалідності організатори вимагали від чоловіків від 25 до 30 ...
З 1 липня українці сплачуватимуть за комунальні послуги за колишніми розцінками – відповідні рішення вже затверджено. Ціна на електроенергію зафіксована на рівні 4,32 грн за кВт*год, а вартість природного газу становитиме 7,96 грн за кубометр. Про це й...