Один з 24 звільнених з російського полону українських моряків Сергій Чулиба зустрівся з собакою Джессі, який був разом з ним під час захоплення кораблів у Керченській протоці в листопаді 2018 року. Відео зворушливої зустрічі поширив адвокат моряків Микола Полозов, передають Патріоти України.
Він зазначив, що військовий з улюбленцем пережили 10 місяців розлуки. Нагадаємо, наприкінці липня до України повернули собаку Джессі, який був на буксирі "Яни Капу" під час захоплення російськими силовиками. Тоді Джессі був тримісячним щеням. Після арешту українських моряків собаку забрали співробітники прикордонної служби ФСБ Росії в Керчі.
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...