Звуки пострілів, сирена і гімн України: Канадієць щоденно тролить російських дипломатів у Монреалі (відео)

Канадієць щоденно тролить російських дипломатів у Монреалі. ВІДЕО

Звуки пострілів під російською амбасадою, запрошення до пекла, тривожні сирени та гімн України, і так щодня. За 7 тисяч кілометрів від Києва канадієць Серж Саввіль протестує проти російської агресії в Україні. Як йдеться в сюжеті ТСН, від березня чоловік ще не пропустив жодного дня. Він планує протестувати аж до перемоги України, передають Патріоти України.

Будинок Сержа розташований навпроти будівлі російського консульства у Канаді (Монреаль), кожен його поверх чоловік прикрасив прапорами України. Саввіль - співробітник мерії Монреаля. "Коли війна почалася, я працював з дому і міг бачити з мого дому мітинги біля російського консульства. Коли мітинги закінчувалися, я бачив, як працівники консульства прибирали все те, що приносили мітингувальники", - каже Серж.

Його це обурило, тоді він розвісив українські прапори на своєму будинку. Крім того, Саввіль біля будівлі консульства вмикає аудіо зі звуками сирени та словами "Добро пожаловать в ад!". Він приходить туди, як за графіком, опівдні без вихідних. Також він щодня тричі програє тут гімн України.


Ні, не для наруги: В Одесі хлопець знімав прапори України

понеділок, 30 січень 2023, 23:27

В Одесі затримали 22-річного хлопця, які зняв з фасадів будинків 13 прапорів України. Він пояснив, що планував продати стяги на ринку. Про це повідомили в Нацполіції Одеської області, передають Патріоти України. Хлопця затримав комендантський патруль. ...

Краса потребує "жертв"? Дочка Елвіса Преслі передчасно померла через... дієту

понеділок, 30 січень 2023, 21:42

Дочка Елвіса Преслі Ліза Марі перед смертю сиділа на небезпечній дієті. Це і могло її вбити. 54-річна Ліза Марі сильно підірвала своє здоров'я, намагаючись схуднути до церемонії нагородження "Золотий глобус", повідомляють Патріоти України. "За 2 місяці...