Звуть героя Кірк Ван Хутен: У новій серії "Сімпсонів" висміяли Путіна

В мультсеріалі "Сімпсони", який вже не раз виявлявся пророчим, висміяли кремлівського лідера Володимира Путіна. У 16-й серії 34-го сезону з'явився персонаж, в якому складно не впізнати диктатора, зазначають Патріоти України.

Звуть героя Кірк Ван Хутен. Згідно з сюжетом, він - батько кращого друга Барта, Мілхауса, а також колишній чоловік Луан. Народився Хутен в 1965 році.

У новій серії показано, що Кірку не сподобалася та історія, яку викладали в школі дітям, тому він вирішив захопити владу в місті і спалити всі книги, щоб розповісти містянам свою версію історії. Це особливо перегукується з російським диктатором, який часто в своїх виступах робить відсилку до спотворених історичних фактів.

Гасло героя в "Сімпсонах" звучало як "Очистимо історію заради вашого захисту" - тут теж можна провести паралель з правителем РФ, адже війну в Україні він розв'язав нібито заради того, щоб "захистити російськомовне українське населення".

В одній зі сцен Кірк Ван Хутен з'явився в кабінеті за довгим столом - таким же, як і у Володимира Путіна був під час переговорів. Зазначимо, що в кінці серії Хутен загинув - поки в реальному житті з Путіним цього, на жаль, не сталося, але весь світ з нетерпінням на це чекає.

Як СРСР реалізував міф про "один народ": Соковиті українські слова, які викинули зі словників, щоб наблизити нашу мову до "язика"

середа, 31 травень 2023, 4:20

Мовознавець закликає українців повернути у вжиток ці слова. Радянська влада всіляко намагалась підтримувати царський міф про те, що ми з росіянами «один народ». Аби надати більшої правдоподібності цьому твердженню, у 1930-х роках активно редагували наш...

Про що "забув" вказати в рекламі Ілон Маск: Космічні туристи AX-2 зіткнулись з пікантною неприємністю під час гостювання на МКС

середа, 31 травень 2023, 3:30

Минулого тижня другий екіпаж приватних космічних туристів від Axiom Space на космічному кораблі SpaceX Crew Dragon прибув на Міжнародну космічну станцію для проведення восьмиденної відпустки, яка стане незабутньою в їхньому житті. Але перебування в умо...