Звичайний фашизм у Мінську: Медик "швидкої допомоги" розповів, як його по-звірячому побили силовики (відео)

22-річний співробітник "швидкої допомоги" Данило розповів про те, як над ним знущалися силовики під час акції протесту в Мінську. В інтерв'ю "Радіо свобода" він детально розповів про побиття з боку правоохоронців, передають Патріоти України.

За словами чоловіка, 11 серпня у нього був вихідний, але він вирішив піти на допомогу учасникам мітингу. В один з моментів до нього підійшли чоловіки в цивільному і почали бити по обличчю, після чого завантажили в багажник.

По приїзду в РВВС, ОМОН організував "коридор", по якому затримані змушували бігти і били. "Коли вони відкрили чемоданчик, а там були ліки, вони почали задавати питання: а хто вам ці ліки дає? Хто тобі платить? Скільки вони вам заплатили? Вони задавали питання і в цей момент били. Я кричав від болю, що бити не можна. А мене підняли на два поверхи вище, де було ще 7-8 ОМОНівців. мене били словами, що раз я лікар, допомагаю, лікую людей, тоді ці люди йдуть в бій!" - сказав він. Після цього чоловіка позначили жовтою фарбою, пофарбували спину і штани.

"Мені навіть пофарбували голову. Нас називали координаторами. Деяким хлопцям розписали православний хрест з надгробком. Вони сказали: "Ви координатори, ви вороги народу, ви нацисти, ви хочете зруйнувати країну", - додав він.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...