Звикаймо до тисячогривневих "сюрпризів": В Україні почали штрафувати за шкільні прогули

У Львівській області суд міста Червоноград оштрафував матір, дочка якої злісно прогулювала школу, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

Штраф у розмірі 1700 гривень був призначений жінці за те, що її дочка пропустила в школі більше ніж третину шкільних занять не маючи на те поважної причини.

16-річна Ірина на початку навчального року перейшла в нову школу. Вчителі бачили школярку останній раз 24 грудня 2019 року. Відсидівши два уроки, школярка встала і пішла.

В.о. директора школи, в якій навчається школярка, систематично повідомляла в правоохоронні органи і відділ по захисту дітей, що дитина не була на уроках. Правоохоронці, після проведеної перевірки, направили справу злісної прогульниці в суд.

Суддя міського суду Андрій Жураковський поділився, що матір дівчинки визнала свою провину. Відзначимо, що вже другий штраф, який призначають матері через прогули її дочки.

Матір розповіла, що не знає як вплинути на свою дитину. Зараз школярка змінила місце проживання і переїхала до свого хлопця. Додому в сім’ю вона повертатися не хоче, через часті конфлікти. Матір вирішила, щоб уникнути подальших штрафів, перевести свою дитину в вечірню школу або на екстернат.

Стала схожою на Джолі: Співачка Адель, яка схудла на 45 кг, привернула увагу Бреда Пітта (фото)

понеділок, 17 лютий 2020, 0:21

31-річна співачка Адель стала для оскароносного актора новим захопленням. Більш того, Адель в кінці 2019 року пережила розлучення зі своїм чоловіком бізнесменом Саймоном Конеккі. Згідно з інформацією внутрішніх джерел, саме Пітт надав значну підтримку ...

Хіти тижня. "Монстр на колесах, или Почему российская САУ "Коалиция" не конкурент даже недоделанной "Богдане", - Жирохов

понеділок, 17 лютий 2020, 0:10

"На фоне интереса наших военных к получению в свои арсеналы колесной самоходной артиллерийской установки и разработки собственного образца - "Богданы" - стоит плотно обратить внимание и на зарубежные аналоги", - пише у своєму блозі Михайло Жирохов, пер...