
На росТБ обговорюють тактику російських окупантів на найближчу зиму. "Експерти" в ефірі щиро не розуміють, чому їхнє командування затягує з терактами в Україні, адже бити по нашій інфраструктурі, мовляв, треба постійно.
Уривок із телеефіру росіян опублікували Telegram-канали. Співрозмовник ведучого зазначив, що тактика масованих атак ефективна, але "тиснути" потрібно безперервно.
"Дивно, чому вони з цим тягнуть. Якщо починати руйнувати енергетику України, то треба робити це вже зараз. Наші чомусь чекають. Ймовірно, ждуть настання якихось особливих холодів, але я читав прогноз, зима буде помірною, тож українці не замерзнуть. А бомбити енергетичну структуру треба", – вважає "експерт".
У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України.
. У цей момент об...
Еволюційний біолог Скотт Соломон досліджує, як можуть виглядати майбутні покоління землян, які народяться і виростуть на Марсі. Вчений має певне уявлення про те, як життя на Марсі може вплинути на нашу еволюцію як виду, передають Патріоти України з пос...