
На росТБ обговорюють тактику російських окупантів на найближчу зиму. "Експерти" в ефірі щиро не розуміють, чому їхнє командування затягує з терактами в Україні, адже бити по нашій інфраструктурі, мовляв, треба постійно.
Уривок із телеефіру росіян опублікували Telegram-канали. Співрозмовник ведучого зазначив, що тактика масованих атак ефективна, але "тиснути" потрібно безперервно.
"Дивно, чому вони з цим тягнуть. Якщо починати руйнувати енергетику України, то треба робити це вже зараз. Наші чомусь чекають. Ймовірно, ждуть настання якихось особливих холодів, але я читав прогноз, зима буде помірною, тож українці не замерзнуть. А бомбити енергетичну структуру треба", – вважає "експерт".
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT.
. "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...