
На росТБ обговорюють тактику російських окупантів на найближчу зиму. "Експерти" в ефірі щиро не розуміють, чому їхнє командування затягує з терактами в Україні, адже бити по нашій інфраструктурі, мовляв, треба постійно.
Уривок із телеефіру росіян опублікували Telegram-канали. Співрозмовник ведучого зазначив, що тактика масованих атак ефективна, але "тиснути" потрібно безперервно.
"Дивно, чому вони з цим тягнуть. Якщо починати руйнувати енергетику України, то треба робити це вже зараз. Наші чомусь чекають. Ймовірно, ждуть настання якихось особливих холодів, але я читав прогноз, зима буде помірною, тож українці не замерзнуть. А бомбити енергетичну структуру треба", – вважає "експерт".
Половина всього пасажиропотоку через державний кордон України нині припадає саме на напрямок до Польщі. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передають Патріоти України. За його словами, близько 50% усіх громадя...
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...