
На росТБ обговорюють тактику російських окупантів на найближчу зиму. "Експерти" в ефірі щиро не розуміють, чому їхнє командування затягує з терактами в Україні, адже бити по нашій інфраструктурі, мовляв, треба постійно.
Уривок із телеефіру росіян опублікували Telegram-канали. Співрозмовник ведучого зазначив, що тактика масованих атак ефективна, але "тиснути" потрібно безперервно.
"Дивно, чому вони з цим тягнуть. Якщо починати руйнувати енергетику України, то треба робити це вже зараз. Наші чомусь чекають. Ймовірно, ждуть настання якихось особливих холодів, але я читав прогноз, зима буде помірною, тож українці не замерзнуть. А бомбити енергетичну структуру треба", – вважає "експерт".
У Польщі затримали чоловіка, який принижував українку через її національність: називав її "більшовицькою хвойдою", "шматою" та посилав назад в Україну. Потерпіла працює касиркою в одному з магазинів мережі Żabka. Чоловік зайшов до нього і погрожував жі...
У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...