
На росТБ обговорюють тактику російських окупантів на найближчу зиму. "Експерти" в ефірі щиро не розуміють, чому їхнє командування затягує з терактами в Україні, адже бити по нашій інфраструктурі, мовляв, треба постійно.
Уривок із телеефіру росіян опублікували Telegram-канали. Співрозмовник ведучого зазначив, що тактика масованих атак ефективна, але "тиснути" потрібно безперервно.
"Дивно, чому вони з цим тягнуть. Якщо починати руйнувати енергетику України, то треба робити це вже зараз. Наші чомусь чекають. Ймовірно, ждуть настання якихось особливих холодів, але я читав прогноз, зима буде помірною, тож українці не замерзнуть. А бомбити енергетичну структуру треба", – вважає "експерт".
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України.
. Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...