Зима в Україні буде аномальною: Синоптик розповіла, яких "сюрпризів" чекати

В Україні зима 2020-2021 року буде тепліша, ніж зазвичай - ймовірність сильних морозів становить менше 10%. Про це заявила начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко, повідомляють "Факти ICTV", передають Патріоти України.

За її словами, погода до 2025 року буде найтеплішою за весь час спостережень, про що раніше попереджали в метеорологічній організації при ООН. "Відлиги і невеликі морози, крижані дощі будуть змінювати один одного", - зазначила синоптик.

Варто додати, що в даний час клімат змінюється в багатьох країнах - підвищується середньорічна температура повітря. В Україні зміни найбільше зачепили південні райони, які поступово наближаються до балканського або грецького клімату.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...