"Ми, як істота...": Олег Скрипка виправдав чоловіків і жінок, які ходять наліво, і розкритикував Леніна та владу СРСР за заборону зради

Відомий український музикант та соліст гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка висловив свою думку щодо зрад у шлюбі та заявив, що відданість потрібно декомунізувати. На його думку, перелюб став аморальним лише із початком формування Радянського Союзу, передають Патріоти України.

Зірка активно підтримує рівноправ'я стосунків й одночасно його засуджує, називаючи комунізмом. В інтерв'ю Ользі Нємцевій він пояснив, що обидва партнери у парі мають повне право ходити наліво, якщо не відчувають любов до коханої людини.

На питання журналістки про подружню зраду зі сторони чоловіка Олег Скрипка гостро відповів, що "це його справа": "Якщо він кохає, він не ходить наліво, якщо не кохає – ходить". Питання про перелюб зі сторони жінки отримав тотожну відповідь.

"Це її персональна справа. Ні батюшка, ні журналіст не мусять їй розповідати, як їй робити, це її справа. Тим паче сучасна родина, наскільки я читав, тільки з XVI століття моногамно живе", – пояснив він.

Сам же співак ствердив, що кохає дружину, тобто, за його ж попередніми словами, не зраджує. На його думку, моральні норми взагалі видумали у СРСР, а до цього люди вільно могли "ходити наліво".

"Ми, як істота, – мільйони років існуємо, а як людина – 35 тисяч... 100 тисяч років, тобто у нас інші форми були взагалі. І те, що нас радянська влада, дєдушка Лєнін чи якісь батюшки придумали, що треба сюди ходити, а сюди не ходити, ну це... Це кожен сам для себе мусить вирішити. Тим паче взагалі на сьогодні стосунки між чоловіком і жінкою не в тренді", – заявив зірка з відсилкою на нібито популярність вільних та полігамних стосунків.

Цікаво те, що рівноправ'я, на основі якого побудований фемінізм, Скрипка вважає комунізмом, який "треба з голови викидати", але одночасно з цим розповідає про речі, які є моральними та прийнятними що для чоловічої, що для жіночої статті. Боротьбу жінок за власні права співак боїться, але разом з тим заявляє, що це його "дуже збуджує".

"Слава Богу, живий": Відомий український актор потрапив до лікарні зі струсом мозку: "Вперше в житті мене вирубили" Відомий український актор потрапив до лікарні зі струсом мозку

середа, 24 квітень 2024, 18:59

Український актор та переможець проєкту "Танці з зірками" Артур Логай неабияк налякав своїх шанувальників передають Патріоти України. В своєму Instagram артист повідомив, що потрапив до лікарні. Знаменитість зізнався, що вночі з ним трапилася неприємн...

Оце так: Відомий український співак зламав ніс своїй прихильниці просто під час концерту

середа, 24 квітень 2024, 18:30

На одному з концертів українського співака Артема Пивоварова, який він відіграв у Києві, стався конфуз, передають Патріоти України. Музикант випадково зламав ніс одній зі своїх шанувальниць. Артист під час свого шоу жбурнув у натовп барабанну паличку....