"140-мільйонна держава злякалася одного виродка": Горбунов розповів, чому не спілкується з росіянами

Юрій Горбунов розповів, що з початку військового нападу Росії на Україну, йому писали деякі колеги з Росії. Як розповів телеведучий в програмі ЖВЛ, деякі з них щиро запитували, чи все нормально у нього. Горбунов каже, що не було ніяких сил, "ні моральних, ні фізичних" відповідати, що "все нормально, тому що далеко не все нормально", передають Патріоти України.

"І все це відбувається тому, що вони мовчали, нічого не робили. Коли нам щось не подобається, ми виходимо. Так, Я розумію, що є кийки, є поліція, але 140-мільйонна держава злякалася одного виродка... ми у своїй країні маємо через нього війну. А вони кажуть"ми поза політикою"? Все в політиці. Немає жодного росіянина, хто був би невинний в цій історії", - говорить Горбунов.

Горбунов також сказав, що не бачить жодної причини запрошувати російських акторів грати в українському кіно. За його словами, в Україні багато хороших артистів, але головні ролі завжди були зайняті росіянами. Він додає, що якщо комусь прийде в голову запрошувати російських акторів, то він буде категорично проти і це буде справжня "зрада". Юрій Горбунов мріє про мирний час, коли зможе вечеряти у себе вдома разом зі своєю сім'єю і купати на ніч своїх маленьких дітей.

"В Хмельницькому скоро теж так буде": Леся Нікітюк поїхала до Монако (фото)

п’ятниця, 2 грудень 2022, 20:43

Українська телеведуча Леся Нікітюк поїхала з України до Монако та показала, як проводить час за кордоном. Вона опублікувала в Instagram-сторіс фото та відео, зроблені в елітному готелі Monte-Carlo Bay Hotel & Ian Abragan Resort, передають Патріоти Укра...

Каньє Вест розхвалив путінський режим, Гітлера та назвав себе нацистом: Ілон Маск миттєво відреагував

п’ятниця, 2 грудень 2022, 16:59

Скандальний американський репер Каньє Вест сколихнув суспільство заявою про те, що він поважає диктаторів Адольфа Гітлера та Володимира Путіна. Артист назвав себе "проросійською людиною", вихваляв нацизм та заперечував Голокост в розмові з популяризато...