"140-мільйонна держава злякалася одного виродка": Горбунов розповів, чому не спілкується з росіянами

Юрій Горбунов розповів, що з початку військового нападу Росії на Україну, йому писали деякі колеги з Росії. Як розповів телеведучий в програмі ЖВЛ, деякі з них щиро запитували, чи все нормально у нього. Горбунов каже, що не було ніяких сил, "ні моральних, ні фізичних" відповідати, що "все нормально, тому що далеко не все нормально", передають Патріоти України.

"І все це відбувається тому, що вони мовчали, нічого не робили. Коли нам щось не подобається, ми виходимо. Так, Я розумію, що є кийки, є поліція, але 140-мільйонна держава злякалася одного виродка... ми у своїй країні маємо через нього війну. А вони кажуть"ми поза політикою"? Все в політиці. Немає жодного росіянина, хто був би невинний в цій історії", - говорить Горбунов.

Горбунов також сказав, що не бачить жодної причини запрошувати російських акторів грати в українському кіно. За його словами, в Україні багато хороших артистів, але головні ролі завжди були зайняті росіянами. Він додає, що якщо комусь прийде в голову запрошувати російських акторів, то він буде категорично проти і це буде справжня "зрада". Юрій Горбунов мріє про мирний час, коли зможе вечеряти у себе вдома разом зі своєю сім'єю і купати на ніч своїх маленьких дітей.

Ірина Білик розповіла, що чоловік Повалій Ліхута дивиться телевізор і радіє вбивствам українців

середа, 29 червень 2022, 8:20

Українська співачка Ірина Білик, будинок якої розгромили російські окупанти, розповіла, що чоловік її колеги Таїсії Повалій, продюсер Ігор Ліхута підтримує "спецоперацію" РФ у нашій країні. За її словами, чоловік дивиться телевізор та щиро радіє вбивст...

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...