"21 рік я обіймала і казала "люблю" своїй дитині. Тепер я в порожнечі": Ексдружина Віктора Павліка показала щемливе відео з померлим сином

Колишня дружина Віктора Павліка Лора Созаєва вирішила підтримувати тих, хто опинився у такому ж складному становищі, як і вона, передають Патріоти України.

На своїй сторінці в Instagram жінка розповідає про свій біль та ділиться спогадами. Так, у фотоблогу Лора розмістила щемливе відео з її сином від Павліка Павлом, якого не стало у серпні 2020-го року.

Паша грає на гітарі та співає пісню "Не жди меня мама". "Я завжди говорила синові, коли чогось не знала, а він знав і цим пишався, що я хочу, щоб ти був краще за мене! У вихованні сина я діяла від зворотного досвіду в своєму житті. Мої батьки не були зі мною близькі, мало приділяли мені час, не допомагали мені в навчанні, і вже тоді я дала собі обіцянку, що я робитиму так, як хотіла б, щоб ставилися до мене", - поділилася Созаєва.

Вона зазначила, що була для сина справжнім другом і не жалкує про те, що 12 років життя вона присвятила вихованню сина. "Я не шкодую, що у мене немає досягнень в кар'єрі, тому що 12 років я присвятила вихованню сина, і, як виявилося, не дарма... Ми стали більше друзями, ніж мамою і сином, я цього хотіла, але говорила, що ієрархія , звичайно, не буде порушена, все ж я старша за званням і за віком. Мені пощастило, що тато Паші міг нас забезпечувати, а я приділяти час синові - заняттям спортом і музикою", - поділилася Лора.

Жінка додала, що зараз, після смерті сина, почувається спустошеною і подякувала всім, хто активно її підтримує: "21 рік я обіймала і казала "люблю" свого сина. Тепер я в порожнечі. Мені дуже важко! Я так вдячна всім, хто мені пише і підтримує, співчуває і обіймає на відстані. Вдячна за те, що ділитеся своїми історіями і переживаннями", - зазначила Созаєва.

"Дякую за локації військових об'єктів на Підмосков'ї": Українці тролять зрадницю Лорак, дякуючи за допомогу ЗСУ

вівторок, 28 березень 2023, 14:50

Співачка українського походження Ані Лорак, яка живе і будує кар'єру в терористичній Росії, а також не сказала єдиного слова про те, як країна-агресор вторглася в Україну і вбиває українських громадян, повільно позбавляється свого російського заробітку...

"Тіло забрати не вдалося": Ірина Федишин у сльозах розповіла про загиблого брата на фронті (відео)

вівторок, 28 березень 2023, 14:44

Українська співачка Ірина Федишин зі сльозами на очах розповіла про свого брата Романа, який взимку загинув під Соледаром, передають Патріоти України. Артистка розповіла, що вони досі не можуть розповісти сумну звістку бабусі, адже бояться, як вона на ...