"21 рік я обіймала і казала "люблю" своїй дитині. Тепер я в порожнечі": Ексдружина Віктора Павліка показала щемливе відео з померлим сином

Колишня дружина Віктора Павліка Лора Созаєва вирішила підтримувати тих, хто опинився у такому ж складному становищі, як і вона, передають Патріоти України.

На своїй сторінці в Instagram жінка розповідає про свій біль та ділиться спогадами. Так, у фотоблогу Лора розмістила щемливе відео з її сином від Павліка Павлом, якого не стало у серпні 2020-го року.

Паша грає на гітарі та співає пісню "Не жди меня мама". "Я завжди говорила синові, коли чогось не знала, а він знав і цим пишався, що я хочу, щоб ти був краще за мене! У вихованні сина я діяла від зворотного досвіду в своєму житті. Мої батьки не були зі мною близькі, мало приділяли мені час, не допомагали мені в навчанні, і вже тоді я дала собі обіцянку, що я робитиму так, як хотіла б, щоб ставилися до мене", - поділилася Созаєва.

Вона зазначила, що була для сина справжнім другом і не жалкує про те, що 12 років життя вона присвятила вихованню сина. "Я не шкодую, що у мене немає досягнень в кар'єрі, тому що 12 років я присвятила вихованню сина, і, як виявилося, не дарма... Ми стали більше друзями, ніж мамою і сином, я цього хотіла, але говорила, що ієрархія , звичайно, не буде порушена, все ж я старша за званням і за віком. Мені пощастило, що тато Паші міг нас забезпечувати, а я приділяти час синові - заняттям спортом і музикою", - поділилася Лора.

Жінка додала, що зараз, після смерті сина, почувається спустошеною і подякувала всім, хто активно її підтримує: "21 рік я обіймала і казала "люблю" свого сина. Тепер я в порожнечі. Мені дуже важко! Я так вдячна всім, хто мені пише і підтримує, співчуває і обіймає на відстані. Вдячна за те, що ділитеся своїми історіями і переживаннями", - зазначила Созаєва.

Про війну все ж мовчить: Алла Пугачова закриває свою останню компанію у Росії

середа, 30 листопад 2022, 17:40

Російська співачка Алла Пугачова закриває свій останній бізнес у Росії. Артистка вирішила позбутися компанії ТОВ "АБП", яка займалася діяльністю у сфері радіомовлення, виготовленні музики та звукозапису, передають Патріоти України. Документи про ліквід...

Каже, забагато віддавав дружині: Дантес назвав свою версію розлучення з Дорофєєвою та деякі подробиці

середа, 30 листопад 2022, 15:55

Співак Володимир Дантес, який на початку війни оголосив про розлучення з Надею Дорофєєвою, назвав справжню причину розриву. За його словами, проблеми та непорозуміння у стосунках виникли приблизно за півроку до прийняття рішення. На початку лютого пара...