22 січня зробив їй пропозицію, а потім загинув: Нікітюк вразила трагічною історією нареченого подруги

22 січня захисник зробив своїй коханій, подрузі Лесі Нікітюк, пропозицію про подружжя, а через два дні був убитий російськими окупантами в бою. Про це сама телеведуча розповіла в InstaStories. передають Патріоти України.

"Подрузі 22 січня він зробив пропозицію. 24 січня він загинув на війні. А вони хотіли. Жити нормально разом хотіли, хотіли любити. Вони так хотіли", - написала вона. У понеділок, 6 лютого, Нікітюк вирушила на похорон загиблого бійця ЗСУ.

"Ми приїхали в Житомир, сюди привезли тіло нашого героя. Тіло коханого моєї подруги. Вона така щаслива була останні чотири місяці. А зараз сама на себе не схожа, не їсть, не п'є. Тільки сльози і дим від сигарет. Побратими передали їй речі хлопця. Його футболочка, худі, на яких залишився його запах. Ніби він ще поруч", – написала телеведуча.

Дмитро Ступка похизувався палкими поцілунками та обіймами з коханою посеред Нью-Йорка (фото)

четвер, 28 вересень 2023, 22:00

Український актор Дмитро Ступка поділився романтичним контентом зі своєю новою обраницею, співачкою Юлією Калабішкою. Зокрема, артист разом з коханою поїхав у подорож до Нью-Йорка. Звідти в Instagram-stories Дмитро ділиться різноманітними фото та відео...

Співак та офіцер ЗСУ Женя Галич заявив, що його дратує пісня "Фортеця Бахмут"

четвер, 28 вересень 2023, 16:22

Соліст гурту O.Torvald Женя Галич, який служить у ЗСУ, висловився про "байрактарщину" - пісні, у яких артисти спекулюють темою війни. Він зазначив, що не любить таку творчість. Окрім цього, офіцер висловився про пісню "Фортеця Бахмут", яку виконав гурт...