22 січня зробив їй пропозицію, а потім загинув: Нікітюк вразила трагічною історією нареченого подруги

22 січня захисник зробив своїй коханій, подрузі Лесі Нікітюк, пропозицію про подружжя, а через два дні був убитий російськими окупантами в бою. Про це сама телеведуча розповіла в InstaStories. передають Патріоти України.

"Подрузі 22 січня він зробив пропозицію. 24 січня він загинув на війні. А вони хотіли. Жити нормально разом хотіли, хотіли любити. Вони так хотіли", - написала вона. У понеділок, 6 лютого, Нікітюк вирушила на похорон загиблого бійця ЗСУ.

"Ми приїхали в Житомир, сюди привезли тіло нашого героя. Тіло коханого моєї подруги. Вона така щаслива була останні чотири місяці. А зараз сама на себе не схожа, не їсть, не п'є. Тільки сльози і дим від сигарет. Побратими передали їй речі хлопця. Його футболочка, худі, на яких залишився його запах. Ніби він ще поруч", – написала телеведуча.

Лоліта "просадила" в казино майже $2 мільйони

вівторок, 21 березень 2023, 21:00

Опальна співачка Лоліта, яка живе і виступає в РФ, нічого не кажучи про війну в Україні, шокувала новими зізнаннями. Виявилося, вона страждала від пристрасті не тільки до алкоголю і наркотиків, також вона була ігроманом, зазначають Патріоти України. У ...

"Бережіть мене": Пугачова звернулася до Путіна, але поплатилася

вівторок, 21 березень 2023, 10:26

Співачка Алла Пугачова, яка втекла з Росії до Ізраїлю, постійно піддається нападкам з боку росіян. Продюсер "Ласкавого мая" Андрій Разін заявив, що на це є причина. Також він здивований, що Алла Пугачова стала цапом-відбувайлом, передають Патріоти Укра...