30-річна племінниця принцеси Діани розповіла про заручини з 62-річним мільярдером

30-річна племінниця принцеси Діани Кітті Спенсер заручена з 62-річним мільярдером Марком Льюісом. Вона стала нареченою понад рік тому, однак лише зараз прокоментувала свій статус і стосунки з вдвічі старшим коханим, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

У новому інтерв'ю кузина принца Гаррі та принца Вільяма Кітті Спенсер вперше пояснила, чому не афішує стосунки з африканським мультимільярдером. Вона запевнила, що любов для неї – найважливіше в житті, тому ділитися сокровенним з широкою публікою вона не хоче.

"Для мене любов – найважливіша річ у світі, і я буду захищати її всім серцем, не роблячи темою обговорення. Це не стосується нікого, крім мене і моєї сім'ї", – розповіла леді Кітті Спенсер.

Оскільки ні для кого не секрет, що напередодні Різдва 2019 року аристократка заручилася з 62-річним Марком Льюісом, то вона все ж прокоментувала плани на майбутнє. Кітті Спенсер мріє про офіційний шлюб, щасливу сім'ю та дітей.

"Я просто з нетерпінням чекаю справді щасливого сімейного життя: щасливого шлюбу і дітей. Я дуже спокійна від того, що все відбувається так, як слід", – заявила племінниця принцеси Діани.

Стосунки Кітті Спенсер з вдвічі старшим мільярдером Марком Льюісом

  • Про роман племінниці Леді Ді з мультимільярдером з ПАР вперше заговорили в серпні 2018 року. Однак пара не з'являлася разом на жодних світських заходах та всіляко уникала папараці.
  • Вперше закоханих помітили разом в травні 2019 року, коли вони виходили з нью-йоркського готелю The Mark Hotel.
  • У січні 2020-го стало відомо про заручини Кітті Спенсер з чоловіком, який на п'ять років старший за її батька. Мультимільярдер освідчився коханій напередодні різдвяних свят під час спільної поїздки до ПАР. До слова, сім'я аристократки схвалює її союз з 62-річним Марком Льюісом.
  • Згодом стало відомо, що перед весіллям Кітті Спенсер прийме юдаїзм.

«Битва братів»: Стали відомі подробиці доленосної сварки принців Гаррі та Вільяма через Меган Маркл

субота, 19 червень 2021, 8:25

Розлютився та кинув трубку: стали відомі подробиці сварки принців Гаррі та Вільяма через Меган Маркл. У новій книзі британського історика та королівського біографа Роберта Лейсі «Битва братів» повідомляються подробиці сварки принців Гаррі та Вільяма че...

«Це не наші, а форму можна купити в будь-якму магазині»: Українці тролять Х*йла його ж аргументами за пісеньку вболівальників «Ла-ла-ла» під час матчку Україна-Македонія

субота, 19 червень 2021, 7:25

У Росії знову звертаються до УЄФА через Україну. Після питань щодо форми національної збірної тепер в Росії вимагають покарати українських фанатів за «непристойну кричалку» про президента Росії Володимира Путіна, зазначають Патріоти України. . Уже чер...