47-річна дружина Віталія Кличка показала себе без макіяжу та вразила фанів (фото)

Віталій Кличко та його дружина Наталія вже багато років живуть окремо один від одного. Колишній спортсмен обіймає посаду мера Києва, а його дружина не забажала перебиратися в Україну, і залишилася в Німеччині, де робить перші спроби стати співачкою, повідомляють Патріоти України.

В особистому обліковому записі в Інстаграм, на який підписано понад 2,3 фоловера, Наталія Кличко поділилася новою фотографією. У кадрі дружина київського градоначальника постала у милому домашньому костюмі: чорних штанах та олімпійці з контрастною білою блискавкою та зображенням зірочок на грудях.

Своє темне волосся дружина Кличка залишила розпущеним, а також відмовилася від макіяжу. 47-річна Наталія Валеріївна виглядає молодшою за свій вік, і може похвалитися гарною доглянутою шкірою, рівним тоном, відсутністю глибоких зморшок чи висипань.

"Сподіваюся, тиждень для всіх вас розпочався чудово… До речі, понеділок – день важкий, але вас це не повинно торкнутися. Усім прекрасного вечора", - зазначила у підписі дружина Віталія Кличка.

Шанувальники приєдналися до побажань, а також захопилися красою жінки.

Наталія Кличко народила боксерові трьох дітей. 21-річний Єгор збирається вступати до аспірантури, 19-річна Єлизавета живе та навчається у Голландії, а молодший, 16-річний Максим, у Великій Британії, де грає у баскетбол. Підліток вже переріс свого зіркового батька – його зріст становить 2 метри 15 сантиметрів.

Запроданка Ані Лорак пробила чергове дно висловом щодо війни проти її батьківщини

четвер, 1 грудень 2022, 15:20

Запроданка Ані Лорак, яка від початку російського вторгнення мовчить про війну та продовжує заробляти криваві рублі, пробила чергове дно. Вона опублікувала допис в Інстаграм, в якому вкотре вразила своїми недалекими роздумами. Цього разу «голуб миру» н...

"Зима мала на нас свої плани": Каменських та Потап натякнули на розлучення

четвер, 1 грудень 2022, 6:54

Війна вносить корективи у взаємини українців. Після чуток про розлучення Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе у мережі заговорили про розлучення Насті Каменських та Потапа, передають Патріоти України. Пара перестала разом з'являтися на публіці та вже...