
Колишня учасниця шоу Супермодель по-українськи Аня Суліма розповіла, що, беручи участь у проєкті Екси, втратила блогерський заробіток, передають Патріоти України.
«Я втратила приблизно до 20 тисяч підписників за три місяці зйомок. А у грошовому еквіваленті це буде плюс-мінус десятка зелені. І скажу більше: ми поїхали, але лишилася квартира, комунальні платежі, все це накопичувалося. Коли повернулися з проєкту, ми мали близько 60 тисяч гривень боргів», — поділилася Суліма.
Більше про своє життя фіналісти 3 сезону реаліті Екси Аня Суліма та Август Козанчук розкажуть у спецпроєкті Предметка. Постшоу із Сергієм Нікітюком на YouTube Нового каналу.
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
Українська акторка Катерина Кузнєцова поділилася своїм щоденним раціоном, розповіла про зміни у харчуванні та пояснила, що допомагає їй підтримувати чудову фізичну форму, передають Патріоти України. Зірка поспілкувалася з підписниками в Instagram і чес...