
Колишня учасниця шоу Супермодель по-українськи Аня Суліма розповіла, що, беручи участь у проєкті Екси, втратила блогерський заробіток, передають Патріоти України.
«Я втратила приблизно до 20 тисяч підписників за три місяці зйомок. А у грошовому еквіваленті це буде плюс-мінус десятка зелені. І скажу більше: ми поїхали, але лишилася квартира, комунальні платежі, все це накопичувалося. Коли повернулися з проєкту, ми мали близько 60 тисяч гривень боргів», — поділилася Суліма.
Більше про своє життя фіналісти 3 сезону реаліті Екси Аня Суліма та Август Козанчук розкажуть у спецпроєкті Предметка. Постшоу із Сергієм Нікітюком на YouTube Нового каналу.
Виконавець в останні роки тримає особисте життя подалі від камер. Проте деякі подробиці артист все ж таки розкриває. Зокрема, співак офіційно підтвердив, що більше не самотній. Артист це зробив в Instagram-stories, опублікувавши доволі пікантні кадри з...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...