"А весь світ сидить і дивиться": Американець з команди Усика висловився про війну в Україні

Катмен та помічник українця Олександра Усика (19-0. 13 КО) Росс Анбер назвав жахливим той факт, що в XXI сторіччі одна країна може напасти на іншу та розв'язати війну. Американський фахівець назвав трагедією події в Україні, але не називав Росію агресором, передають Патріоти України.

Як заявив Анбер вінтерв'ю YouTube-каналу Maestro A, найбільше від війни страждають мирні жителі. При цьому американець засудив повільну реакцію світових лідерів на вторгнення РФ і нагадав про агресію своєї країни щодо Іраку.

"В Україні відбуваються жахливі речі. Це трагедія. Дуже сумно, що подібне відбувається в наші дні. Страждають мирні люди, вони гинуть. І боляче думати про те, що у 2022 році хтось може просто вторгнутися в іншу країну і почати бомбити все навколо. А весь світ сидить і дивиться: "О, немає проблем". Подібні речі були й на Близькому Сході. Це неправильно", – сказав Анбер.

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...

Поїхав до окупантів: Зірка "Сватів" Федір Добронравов уперше висловив свою позицію щодо війни Росії проти України

вівторок, 28 червень 2022, 18:29

Зірка серіалу "Свати", російський актор Федір Добронравов, що зіграв Івана Будька, вперше публічно продемонстрував свою позицію щодо війни в Україні. Він навідав окупантів у самарському військовому шпиталі, де висловив їм свою підтримку. передають Патр...