"Абсолютна тупість": Ксенію Мішину обурила майстриня манікюру, яка відмовилася обслуговувати російськомовних

Українська акторка Ксенія Мішина підняла мовне питання у своєму фотоблогу. Так, артистку обурила новина про те, що у Львові майстриня манікюру принципово відмовилася обслуговувати російськомовних клієнтів. Мішина вважає, це абсолютною тупістю, оскільки, на її думку, якщо людина говорить російською, це не означає що вона не патріот і не любить свою країну, передають Патріоти України.

"Якщо ти російськомовний українець – то ти тепер не українець? Я відчуваю злість і обурення до людей, які розділяють нас у такий час. Якщо в тебе за спиною половина життя російською, це не означає, що ти не гідний елементарної послуги! Абсолютна тупість і неповага до людей, зокрема, які захищають, люблять і воюють за Україну, маючи російськомовне минуле!" – написала Ксенія Мішина.

Акторка зазначила, що мова дійсно важлива, оскільки це наша ідентичність, але, каже Ксенія, важливіше за інше свобода та повага. Мішина додала, що любов до країни вимірюється не мовою і навіть не паспортом, а "відданістю у серці та ставленням до своїх співгромадян".

Ірина Білик розповіла, що чоловік Повалій Ліхута дивиться телевізор і радіє вбивствам українців

середа, 29 червень 2022, 8:20

Українська співачка Ірина Білик, будинок якої розгромили російські окупанти, розповіла, що чоловік її колеги Таїсії Повалій, продюсер Ігор Ліхута підтримує "спецоперацію" РФ у нашій країні. За її словами, чоловік дивиться телевізор та щиро радіє вбивст...

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...