"Ах, какая женщина!": Ігор Ніколаєв показав рідкісне архівне відео із Пугачовою

Ігор Ніколаєв порадував підписників, виклавши в Мережі архівні кадри концерту легендарної Пугачової, де він їй акомпанував, повідомляють Патріоти України.

Композитор згадав момент, коли Примадонна виконувала знамениту пісню Раймонда Паулса на вірші Іллі Рєзніка "Старовинний годинник", яка з'явилася в репертуарі артистки в далекому 1981 році, зробивши її ще більш популярною. Архівне відео Ніколаєв супроводив дуже зворушливим коментарем, розповівши, як йому пощастило, що в його житті з'явилася геніальна Алла Пугачова, їх об'єднали творчість і любов до музики. Композитор багато разів акомпанував Примадонні, і кожен раз концерт був унікальним і неповторним, як і сама легендарна співачка і її неймовірне виконання будь-якої з пісень.

Хіти тижня. "На таку щедрість не розраховував": DZIDZIO похвалився, як йому вдалося купити квартиру в Києві за пів ціни (відео)

понеділок, 17 травень 2021, 3:00

Український виконавець DZIDZIO (Михайло Хома) заявив, що під час покупки нерухомості отримав більше ніж 50 відсотків знижки завдяки тому, що на той момент був уже відомим і затребуваним артистом. Сам він зізнався, що такий поворот подій став для нього ...

Хіти тижня. Ви будете шоковані: Як виглядають зараз зірки СРСР з фільмів "Гостя з майбутнього", "Три горішки для Попелюшки" та інших (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 1:00

Більшість успішних кінозірок протягом багатьох років вчили акторську майстерність, перш ніж отримували довгоочікувану роль у хорошому фільмі. Але деяким пощастило більше - вони потрапили на знімальний майданчик ще дітьми, передають Патріоти України. Ба...