Аль Пачіно у свої 83 знову стане батьком - подробиці

Аль Пачіно і Нур Альфаллах

Західні таблоїди повідомили про те, що легендарний кіноактор Аль Пачіно незабаром стане батьком вчетверте. 83-річний власник «Оскара» таким чином незабаром перевершить за віковим батьківським рекордом свого колегу та друга Роберта де Ніро.

Цікаво, що двох акторів порівнювали та вважали конкурентами протягом усієї їхньої кар'єри. На початку травня користувачі соцмереж у США та Європі бурхливо дискутували, хто в молодості був сексуальнішим — Роберт де Ніро чи Аль Пачіно? Думки розділилися приблизно порівну.

І ось вони знову дали привід для дискусії.

Нинішній подрузі Аль Пачіно 29 років. Знаменитий актор та Нур Альфаллах почали зустрічатися у квітні минулого року. І ось Нур на восьмому місяці.

Офіційний представник Аль Пачіно підтвердив інформацію про вагітність подруги актора. Стать майбутньої дитини він не повідомив.

Нур Альфаллах одружена не була. У неї були короткі романи з іншими відомими чоловіками поважного віку — Міком Джаггером, Клінтом Іствудом.

Аль Пачіно теж офіційно жодного разу не був одружений. Має дочку Джулію. Її у жовтні 1989 року народила викладачка акторської майстерності Яна Террант.

У 1996 році Аль Пачіно почав зустрічатися з актрисою Беверлі Д'Анджело. У 2001 році вона народила близнюків — Антона та Олівію. Через п'ять років кінозірки розлучилися.

Аль Пачіно стверджує, що бере активну участь у житті всіх своїх дітей.

Скандально відомий український блогер відповів, чи піде воювати

п’ятниця, 22 вересень 2023, 22:27

Відомий блогер і телеведучий Богдан Шелудяк (Буше) відповів, чому не пішов служити на фронт, передають Патріоти України. Новий напарник ведучої Лесі Нікітюк по шоу "Хто зверху?" час від час отримує у своєму блогу запитання про службу в армії. У відпові...

Про рідну Одесу воліє не згадувати: Зрадниця Регіна Тодоренко розповіла, як її "закохала в себе Тюмень"

п’ятниця, 22 вересень 2023, 21:31

Зрадниця України Регіна Тодоренко вкотре зганьбилася, знявшись у російській копії шоу Орел і Решка, що отримало назву Руссо-Експресо і виходить на пропагандистському телеканалі. Тепер замість європейських міст вона «подорожує» поРФ, щоб показати, «де з...