"Але я не тримаю зла": Макс Барських розповів про пережите в дитинстві насильство в сім'ї

Популярний співак Макс Барських, який нещодавно випустив кліп на англомовну пісню Tequila Sunrise, розповів в Instagram про насильство, яке він пережив у дитинстві, передають Патріоти України.

«Тема спецпроєкту — сімейне насильство. Ти знаєш про нього з власного досвіду. Чому це відбувалося? З різних причин: погані оцінки у школі, безлад у моїй кімнаті. Особливого приводу не було потрібно. І на той момент мені це не здавалося чимось дивним, незвичним. За схожих обставин зростало багато моїх одноліток. Така нездорова пострадянська традиція, яка передавалася з покоління в покоління. Вже набагато пізніше я зрозумів, що це ненормально. Ненормально, коли батьки б’ються, принижують один одного, коли ремінь чи стусани стають вагомим аргументом у вихованні дитини. Ненормально, коли оточуючі бачать це, але заплющують очі та замовчують, бо це „не їхня справа“. Ненормально, коли в сучасному світі апелюють словами „б'є чи ображає — значить, любить, бо просто любов буває різною.“ Це ненормально. Це не про любов. Це про насилля фізичне чи психологічне», — написав він.

За словами співака, зараз він не тримає образи на своїх батьків. «Чи зміг ти відпустити образу? Так. Я люблю маму і не тримаю зла на тата», — написав Барських.

Також він опублікував нове фото, яке дуже сподобалося фоловерам. Вони пишуть, що не відразу впізнали свого кумира. Деякі шанувальники порівняли його з Куртом Кобейном та Джонні Деппом.

З архіву ПУ. А на Москві знають? Олександр Усик "засвітився" на передовій позиції ООС

понеділок, 17 січень 2022, 23:55

Спортсмена, одягненого у бронежилет поверх теплої куртки, сфотографували в оточенні п'ятьох військових, імовірно на одному з українських блокпостів. У мережі з'явилося фото українського боксера Олександра Усика під час його візиту до бійців Збройних си...

"Не кажіть, що вже час на роботу": Катя Осадча у бікіні та Юрій Горбунов у шортах показали прощальні фото з Таїланду

понеділок, 17 січень 2022, 23:32

Будь-яка відпустка, колись закінчується, як би того не хотілося. В особистому обліковому записі в Інстаграм Катя Осадча опублікувала знімок у роздільному купальнику, стоячи в океані. Вона поклала одну руку на обличчя і розвернулася до сонця. Юрій Горбу...