Алла Пугачова в душі трепетна жінка: Стало відомо, чому Примадонна відвідала монастир на Кіпрі

Відвідування легендарною співачкою Аллою Пугачовою монастиря на Кіпрі стало приводом для глузувань хейтерів у РФ, передають Патріоти України.

«Ходила замолювати гріхи», «відчуває, що даремно образила шанувальників у рф, назвавши „рабами і холопами“», — писали російські ненависники у соціальних мережах.На захист співачки виступили її знайомі і друзі.

Один з них, колишній гітарист Примадонни Олександр Льовшин, який працював з нею тривалий час, заявив виданню МК, що у появі співачки в монастирі немає нічого дивного. Музикант стверджував, що це не перший і далеко не останній її візит до церковних святинь.

Виявилося, що 74-річна Алла Борисівна є частою гостею у храмах та церквах. «Це проста для неї історія. Вона в храми все життя ходить: ставить свічки, поминає своїх батьків, родичів. Це нам теж властиво всім. Коли ми з Аллою їздили до Гробу Господнього, вона завжди була на всіх службах. Ми могли піти до храму і на гастролях. Коли приходили до церкви, то завжди стояли всі служби: молилися, слухали. Вона в душі — дуже трепетна жінка щодо духовної лінії», — пояснив гітарист російським невігласам.

Втім, музикант відмовився давати якісь прогнози на майбутнє. «Вона зараз перебуває у польоті, який сама зрежисувала, як і все, що відбувається у її житті», — запевнив 69-річний музикант.

Також Льовшин зазначив, що артистка завжди робила так, як вважала за потрібне. «Вона обрала для себе зараз життя на пенсії. Як вона вміє розпоряджатися публічними висловлюваннями або піснями, ми скоро побачимо», — прозоро натякнув він на ймовірне повернення співачки на батьківщину після повалення нинішнього режиму у кремлі.

Спробувала бути "миротворецею": Клара Новікова виступила в Москві на тлі прапора України та українською мовою. Рашисти виють від люті

середа, 29 листопад 2023, 8:12

Російська гумористка Клара Новікова, яка народилася і виросла у Києві, закінчила там університет, а також працювала у багатьох українських містах у філармоніях, дала перший за тривалий час відсутності сольний концерт у Москві – і одразу скандал. У своє...

Лише рік після весілля: Анна Трінчер зі сльозами на очах заявила, що розлучається з чоловіком (відео)

середа, 29 листопад 2023, 4:15

Українська співачка та блогерка Анна Трінчер оголосила, що розлучилася з чоловіком, блогером Олександром Волошиним. . Відверте зізнання знаменитість зробила у своєму Instagram. Засмучена виконавиця повідомила, що вони з коханим більше не разом. За сло...