Американська кінозірка померла від ускладнень після пластичної операції на сідницях

Джекі О

Зірка серіалу "Wild 'N Out" Джекі О, також відома як Джеклін Сміт, померла наступного дня після того, як їй зробили операцію зі "збільшення сідниць" у Флориді, але про причину смерті стало відомо тільки сьогодні, повідомляє NBC News.

У повідомленні йдеться, що вона приїхала до Флориди з Джорджії для операції. Згідно зі звітом, операцію провели 30 травня і пацієнтці призначили антибіотики, знеболювальне і засіб проти нудоти.

Після операції в неї почався головний біль, і медсестра порадила їй відмінити один із препаратів, а приймати ібупрофен у міру необхідності. Вона "почала відчувати, що в неї горить голова". Її тітка, яка подорожувала з нею, зв'язалася зі службами екстреної допомоги і О доставили в лікарню Мерсі, написав судмедексперт. Тієї ночі, 31 травня, лікарі лікарні констатували її смерть.

Джекі О була у стосунках із коміком і репером DC Young Fly, який також брав участь у Wild N' Out. У пари троє маленьких дітей: Нова, Нала і Прінс.

Wild 'N Out опублікував повідомлення про смерть Джекі, заявивши, що її "вплив буде завжди цінуватися і її буде не вистачати. Джекі О була люблячим другом і улюбленою колегою акторів Wild 'N Out протягом п'яти сезонів. Що ще важливіше, вона була приголомшливою матір'ю для трьох прекрасних дітей".

"Це моє життя": Розлучений Сергій Танчинець відреагував на чутки про романи

п’ятниця, 19 квітень 2024, 16:44

Лідер гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець, якому приписують роман з його піарницею, відреагував на чутки про нові стосунки. Артист зазначив, не має наміру коментувати особисте життя. І просить прихильників не ставити йому запитань про це, а зосередит...

Хоче отримати громадянство США: Принц Гаррі остаточно розірвав зв'язки з королівською родиною і більше не вважає себе британцем

п’ятниця, 19 квітень 2024, 9:50

Принц Гаррі відмовився від права на проживання у Великій Британії та оголосив Америку своїм домом у нових документах. Герцог Сассекський "розглядає" отримання громадянства США, що може означати відмову від королівських титулів. Повідомляється, він дав ...