"А пам'ятаєш, як ти...": Андре Тан перерахував фрази, які вбивають стосунки

Український дизайнер Андре Тан назвав кілька фраз, які не можна говорити чоловікам, бо вони можуть їх відлякати, передають Патріоти України,

"Краще б ти подарував..."

"Повірте, найстрашніше для чоловіка - коли жінка не цінує його зусилля! Тому краще спочатку подякувати за подарунок, навіть якщо ви йому не так вже й раді. Визнаємо, нам дійсно важливо бути переможцями. Спочатку висловіть вдячність, а вже потім як-небудь згадайте, який варіант подарунка порадує вас більше", - говорить Андре.

"Мій колишній ніколи б так не зробив"

Порівняння чоловіка/партнера з колишніми або героями голлівудських фільмів призведе до того, що чоловік почне сумніватися, чи любите ви його. Це найжорстокіший удар по чоловічому его!

"Ти ніколи не..."

Кидатися звинуваченнями на кшталт "Ти завжди" або "Ти ніколи" - погана ідея, виключіть їх з лексикону. Зосередьтеся на тому, що відбувається зараз, не робіть надмірно узагальнюючих заяв. Краще натякніть на те, в який бік ви хочете змін. Але завжди починайте фразу з "Ти молодець, тому що робиш..., але я б хотіла ще й..."

"Так, але..."

За словами Андре Тана, якщо ви погоджуєтеся з чимось, а потім додаєте "Так, але...", то тим самим немов перекреслюєте все сказане до цього. Ніхто не любить, коли його слова зневажливо відкидають.

"А пам'ятаєш, як ти..."

Про яку б проступку або помилку не йшла мова, якщо ви вже пробачили, залиште помилку в минулому. Часто чоловікам здається, що їх постійно переслідує минуле, адже їх дружини не забувають жодної помилки. Краще м'яко критикуйте моменти в сьогоденні: так більше шансів, що чоловік задумається і змінить свою поведінку.

Лоліта "просадила" в казино майже $2 мільйони

вівторок, 21 березень 2023, 21:00

Опальна співачка Лоліта, яка живе і виступає в РФ, нічого не кажучи про війну в Україні, шокувала новими зізнаннями. Виявилося, вона страждала від пристрасті не тільки до алкоголю і наркотиків, також вона була ігроманом, зазначають Патріоти України. У ...

"Бережіть мене": Пугачова звернулася до Путіна, але поплатилася

вівторок, 21 березень 2023, 10:26

Співачка Алла Пугачова, яка втекла з Росії до Ізраїлю, постійно піддається нападкам з боку росіян. Продюсер "Ласкавого мая" Андрій Разін заявив, що на це є причина. Також він здивований, що Алла Пугачова стала цапом-відбувайлом, передають Патріоти Укра...