"Почалися сварки, тому що вона запустила свою лінію одягу Home Wings": Андре Тан розлучається з дружиною після 9 років стосунків (фото, відео)

Український дизайнер Андре Тан розлучається зі своєю дружиною Аліною Харченко після дев'яти років шлюбу через дизайнерські амбіції. Модельєр зізнався, що вже майже рік не живе зі своєю дружиною. Крім того Тан заявив, що розлучився з Харченко на дружній ноті, йдеться в програмі "Світське життя", передають Патріоти України.

"Ми дев'ять років були разом. Я дуже поважаю свою колишню дружину Аліну, тому що вона мені народила доньку Софію. Ми починали з дружби і закінчили дружбою", – розповідав в інтерв'ю дизайнер.

За словами Тана, піком у шлюбі стали сварки на тлі нової лінійки одягу, яку запустила Аліна. Дизайнер намагався допомогти їй, і саме через роботу виникало дуже багато конфліктів.

"Почалися сварки, тому що вона запустила свою лінію одягу Home Wings, і я почав їй рекомендувати, що і як краще зробити. Вона сказала, що хоче сама робити свої помилки. І саме на тлі роботи виникало дуже багато сварок", – розповів Тан.

Окрім цього модельєр зазначив, що під час розлучення залишив дружині все їхнє майно, а саме величезний будинок із великою ділянкою землі і навіть купив новий автомобіль. Також він зізнався, що щомісяця сплачує аліменти.

Варто зазначити, що Андре Тан і Аліна Харченко одружилися 2012 року таємно, на Мальдівах. 2016 року у пари народилася донька Софія.

«Битва братів»: Стали відомі подробиці доленосної сварки принців Гаррі та Вільяма через Меган Маркл

субота, 19 червень 2021, 8:25

Розлютився та кинув трубку: стали відомі подробиці сварки принців Гаррі та Вільяма через Меган Маркл. У новій книзі британського історика та королівського біографа Роберта Лейсі «Битва братів» повідомляються подробиці сварки принців Гаррі та Вільяма че...

«Це не наші, а форму можна купити в будь-якму магазині»: Українці тролять Х*йла його ж аргументами за пісеньку вболівальників «Ла-ла-ла» під час матчку Україна-Македонія

субота, 19 червень 2021, 7:25

У Росії знову звертаються до УЄФА через Україну. Після питань щодо форми національної збірної тепер в Росії вимагають покарати українських фанатів за «непристойну кричалку» про президента Росії Володимира Путіна, зазначають Патріоти України. . Уже чер...