Андрій Данилко вперше розкрив секрет, чому у нього немає сім'ї

Український артист Андрій Данилко ніколи не говорить про своє особисте життя. Відомо, що у нього немає ні дружини, ні дітей. Зараз же він вирішив відкрити завісу і розповів, що раніше дуже переживав з цього приводу, але зараз змирився, передають Патріоти України.

"Мені не дається сімейне життя. Не тому, що я не хочу. Це не виходить. Як ніби мені це не дано. Якщо раніше я переживав, то потім прийняв. Якщо мені дано, то це буде", - сказав Данилко в інтерв'ю "Факти ICTV".

Крім того, Андрій Данилко розповів, чому не йде на фронт. Він вважає, що для того, щоб армія була ефективною, воювати повинні люди з відповідними навичками. Також Данилко висловив бажання записати україномовний альбом. За його словами, пісні Сердючки краще звучать українською, ніж російською мовою.

"Ми стоїмо до кінця і нас не зламати": Колишній чоловік Ані Лорак українською мовою повідомив про повернення до Києва (фото)

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:14

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, яка замовчує війну, Мурат Налчаджіоглу повернувся в Україну з Туреччини, куди поїхав зі своєю новою коханою – українською візажисткою Лілією Реус у березні. Про своє прибуття до Києва бізнесмен турецького походження...

"Думки, які сьогодні вдалося перетворити на вірші і музику": Monatik випустив музичний альбом про війну (відео)

п’ятниця, 1 липень 2022, 18:41

Співак Monatik презентував новий музичний альбом. Туди увійшли пісні про війну в Україні. Відео опублікував на YouTube, передають Патріоти України. "Моя особиста музична історія війни, яка, на жаль, триває. Принаймні ті думки, які сьогодні вдалося пере...