Автор "Кварталу 95" Жидков зі сльозами на очах розповів про спілкування з родичами з Росії

Автор студії "Квартал 95" Валерій Жидков вже близько 20 років живе в Україні, одружений та має двох доньок. Валерій пише інтелектуальні стендапи на актуальні теми, які рідко хто підіймає на широку публіку, передають Патріоти України.

В інтерв’ю для каналу "Поговори зі мною" Валерій розповів, як розпочалося 24 лютого для нього та його сім’ї. "Ми вирішили поїхати з Києва в більш безпечне місце, як нам здавалося – на дачу в Макарів (Бучанський район). Коли до нас зайшли, дружина сказала, що ми маємо якось виїхати: "Якщо вб’ють, нехай вб’ють. Я не буду тут сидіти і чекати, коли до нас прийдуть з автоматами", - згадує Валерій.

Все інтерв’ю зі сльозами на очах Валерій розповідає про розмови зі знайомими та родичами з Росії та наскільки важко переконати їх побачити правду. "Їх телебачення вже настільки забрехалося, що кожного дня їм потрібно видавати ще більше безглузду інформацію. Найсмішніше, що мої знайомі з Росії казали мені: "У вас там небезпечно, приїжджай до нас". І це смішно не лише тому, що у мене вже українське громадянство…", - з болем у серці розповідає Валерій.

Матуся підготувала собі заміну: 18-річна дочка супермоделі Хайді Клум виклала в мережу своє фото топлес

понеділок, 20 березень 2023, 9:45

18-річна Лені Клум, старша дочка німецької супермоделі Хайді Клум, розмістила на своїй сторінці в Instagram пікантну фотографію. На ній юна красуня позує топлес. Якщо бути точніше, вона одягнена в блакитні джинси та рожевий бюстгальтер, чашечки якого в...

Двічі в ту саму воду: 69-річна Кім Бесінджер ризикнула погодитися на зйомки у рімейку легендарного фільму "Дев'ять з половиною тижнів"

понеділок, 20 березень 2023, 5:45

Стрімінгова компанія Amazon Prime Video приступає до зйомок рімейку культового фільму «Дев'ять з половиною тижнів», який спричинив фурор у середині 80-х. Головні ролі в еротичній драмі Едріана Лайна виконали Мікі Рурк та Кім Бесінджер. Картину було зня...