Автор "Кварталу 95" Жидков зі сльозами на очах розповів про спілкування з родичами з Росії

Автор студії "Квартал 95" Валерій Жидков вже близько 20 років живе в Україні, одружений та має двох доньок. Валерій пише інтелектуальні стендапи на актуальні теми, які рідко хто підіймає на широку публіку, передають Патріоти України.

В інтерв’ю для каналу "Поговори зі мною" Валерій розповів, як розпочалося 24 лютого для нього та його сім’ї. "Ми вирішили поїхати з Києва в більш безпечне місце, як нам здавалося – на дачу в Макарів (Бучанський район). Коли до нас зайшли, дружина сказала, що ми маємо якось виїхати: "Якщо вб’ють, нехай вб’ють. Я не буду тут сидіти і чекати, коли до нас прийдуть з автоматами", - згадує Валерій.

Все інтерв’ю зі сльозами на очах Валерій розповідає про розмови зі знайомими та родичами з Росії та наскільки важко переконати їх побачити правду. "Їх телебачення вже настільки забрехалося, що кожного дня їм потрібно видавати ще більше безглузду інформацію. Найсмішніше, що мої знайомі з Росії казали мені: "У вас там небезпечно, приїжджай до нас". І це смішно не лише тому, що у мене вже українське громадянство…", - з болем у серці розповідає Валерій.

Ада Роговцева розплакалася, обіймаючи звільненого з полону Михайла Діанова. Зворушливе фото

понеділок, 3 жовтень 2022, 18:28

Звільнений з російського полону морський піхотинець Михайло Діанов відвідав театральну виставу під назвою "Схоже на щастя", в якій грає легендарна українська актриса Ада Роговцева. Після виступу артистка підійшла до захисника "Азовсталі" і міцно обняла...

"Ливан наш!": Нардеп Тищенко розповів, чому сплутав визволене місто Донбасу з назвою країни Близького Сходу

понеділок, 3 жовтень 2022, 16:48

Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко потрапив у черговий конфуз. Нардеп «звільнив» від окупантів Ліван замість Лиману. Відповідний допис Тищенко опублікував в Facebook, але згодом видалив. . «Ливан наш! Я вкотре закликаю всіх народних д...