"Бачать проблему": 29-річна Катерина Тишкевич розповіла, як минає її лікування від тяжкої хвороби

Українська акторка Катерина Тишкевич зізналася, як минає її лікування від рідкісної та тяжкої хвороби, передають Патріоти України.

У своєму Instagram 29-річна артистка поділилася, що почала консультуватися зі спеціалістами Техаського центру головного болю, які помітили в неї проблеми з міжхребцевими дисками. Вони порадили Тишкевич носити на шиї спеціальний бандаж, а також виконувати певні вправи та дотримуватися рекомендацій.

"Я зараз співпрацюю онлайн з Техаським центром головного болю. Носити бандаж рекомендував Техаський центр головного болю. Виходячи з висновку моєї МРТ шиї, вони бачать там проблему в диску. Тому я зараз виконую спеціальні вправи та дотримуюсь деяких рекомендацій", - поділилася акторка.

Зазначимо, про серйозну хворобу Катерини Тишкевич стало відомо 2022 року. Акторка тоді ділилася, що страждає від постійного головного болю. Також знаменитість розповідала, що українські лікарі не можуть визначити причину, через що він почався. Катерині доводиться приймати токсичні ліки, аби вгамувати біль.

"Перепробувала все": Важкохвора Катерина Тишкевич розкрила подробиці свого лікування

понеділок, 15 квітень 2024, 14:30

Українська акторка Катерина Тишкевич розкрила нові подробиці свого лікування від тяжкої хвороби, передають Патріоти України. У своєму Instagram артистка поділилася, що пішла на прийом до нового невролога. Лікар зазначив, що в Катерини дійсно складно си...

Монарші негаразди по-данськи: Королева Мері підігріла чутки про велику сварку з королем Фредеріком, - британські ЗМІ

понеділок, 15 квітень 2024, 9:40

Рівно за місяць, 14 травня, король Данії Фредерік і його дружина, королева Мері, відзначать 20-ту річницю весілля. Однак останнім часом подружжя уникає спільних появ на публіці після того, як у листопаді минулого року монарх спровокував чутки про роман...