
Під час свого першого закордонного турне президент США Джо Байден відвідає Велику Британію, де зустрінеться з королевою Єлизаветою II. Про це повідомили в пресслужбі монаршої родини, передають Патріоти України.
"Королева зустрінеться з президентом Сполучених Штатів Америки і першою леді Джилл Байден в Віндзорському замку в неділю, 13 червня 2021 року", – заявили у королеви.
Ця зустріч стане першою з моменту перемоги Байдена на президентських виборах. Варто зазначити, що остаточний розклад європейської поїздки американського президента ще обговорюється. Однак відомо, що в Британії він пробуде з 11 по 13 червня – в цей час в Корнуоллі проходитиме саміт "Великої сімки".
Після цього він попрямує до Бельгії – 14 червня він візьме участь в саміті лідерів країн НАТО, а 15 червня там же пройде саміт США-ЄС за участю Джо Байдена. Крім того, на полях саміту НАТО американський лідер проведе переговори зі своїми колегами по Альянсу.
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...