"Бережіть мене": Пугачова звернулася до Путіна, але поплатилася

Співачка Алла Пугачова, яка втекла з Росії до Ізраїлю, постійно піддається нападкам з боку росіян. Продюсер "Ласкавого мая" Андрій Разін заявив, що на це є причина. Також він здивований, що Алла Пугачова стала цапом-відбувайлом, передають Патріоти України.

"У будь-якому випадку, ті нападки, які на неї зараз відбуваються, це просто блюзнірство і знущання. Хто б що не говорив, але Алла Борисівна завжди була символом російської естради. Не випадково покійний Юра Шатунов говорив, що вона для нього завжди — приклад", - зазначив Разін.

Продюсер вважає, що однією з причин цькування Примадонни є її звернення до російського диктатора Володимира Путіна.

"Якось Алла Борисівна необачно сказала Володимиру Володимировичу Путіну одну фразу:"бережіть мене". І тепер багато "шулік" атакують її, в тому числі і за ці слова. Мені здається неправильним, що різні шакали намагаються її зайвий раз вкусити. Я свого часу теж спускав на неї собак. Але в той час ми з нею були на одному рівні. А те, що з нею роблять зараз, це неправильно", - підсумував Разін.

"Я народилася на дні": Відома російська акторка втекла у Францію і обізвала росіян "пʼяними та неосвіченими жебраками"

середа, 31 травень 2023, 6:47

Відома російська акторка Яна Троянова втекла з Росії до Франції в 2022 році, коли закінчила зніматися для російського серіалу "Ольга". Причиною такого вчинку стала війна, розвʼязана РФ в Україні, яку зірка не підтримує, передають Патріоти України. Троя...

Зірку Голлівуду "застукали" на побаченні з українською актрисою

вівторок, 30 травень 2023, 20:29

Голлівудський актор Шон Пенн сходив на побачення з українською актрисою Ольгою Коротяєвою. Вони разом відвідали ресторан в Малібу, де їх і "застукали" папараці, передають Патріоти України. Як повідомляє Daily Mail, для виходу в світ Коротяєва вибрала с...