Беріть із собою в ліфт мартіні: Надя Дорофєєва в блискучій міні-сукні похизувалася стрункими ніжками (фото)

Українська співачка Надя Дорофєєва постала перед шанувальниками в блискучій міні-сукні та босоніжках на високих підборах. У такому образі вона похвалилася стрункими ніжками, які привернули увагу її фоловерів, передають Патріоти України.

Такий знімок, зроблений в ліфті, зірка супроводила забавним постом. За словами Наді, якщо і судилося застрягти в ліфті в новорічну ніч, то найкраще це зробити з мартіні. "Давайте так: якщо закохуватися в людей, то назавжди. Якщо ображатися, то на хвилинку. Якщо слухати музику, то щоб вона проникала в серце. Якщо їсти, то тільки смачно. Ні, давайте навіть дуже смачно. Якщо падати, то від сміху. А якщо застрягти в новорічну ніч в ліфті, то тільки з мартіні і в такій сукні", - підписала фото Надя.

"Ні, ну я б застрягла з тобою в цьому ліфті із задоволенням", "І давайте, якщо читати текст під постами Наді, то тільки кайфувати і сміятися", "Якщо плакати, то тільки від щастя, що у тебе такий прекрасний кумир як Надя Дорофєєва", "Якщо ходити, то тільки такими ногами", - пишуть шанувальники в коментарях.

"Заробляла я багато, але...": Оля Полякова розповіла, куди напередодні війни витратила усі заощадження

субота, 28 травень 2022, 13:50

У новому випуску програми Дорослі дівчата з Машею Єфросініною співачка зізналася, що залишилася без фінансової подушки. Вона повідомила, що до початку війни Росії проти України вони з чоловіком добре заробляли, але в результаті залишилися без грошей, п...

Ненависть до Пугачової і Галкіна в РФ досягла апогею: Примадонну хочуть позбавити громадянства за антивоєнну позицію

субота, 28 травень 2022, 11:22

Російська співачка і прихильниця Путіна Вікторія Циганова запропонувала позбавити Аллу Пугачову громадянства за те, що вона засудила війну в Україні. За її словами, Примадонна ніколи не прославляла Росію в своїх піснях, передають Патріоти України. "Алл...