
Герцоги Кембриджські скромно та в сімейному колі провели Різдво. Вони дотрималися карантинних заходів, а тому залишилися у Норфолку, не відвідавши королеву Єлизавету II, передають Патріоти України.
Британська королівська сім'я 25 грудня відзначила світле свято Різдва. Цього року вони також дотримувалися карантинних норм, підтримуючи британців.
Вранці герцог і герцогиня Кембриджська разом з трьома дітьми – принцом Джорджем, Луї та принцесою Шарлоттою побували на святковій службі у Сандрінгемі. На виїзді з воріт церкви Святої Марії Магдалини папараці помітили автомобіль королівської родини.
На службу Кейт Міддлтон приїхала у коричневій водолазці, картатому жакеті Blazé Milano та стильному коричневому капелюсі з пір'ям від Philip Treacy.
Різдво принц Вільям і Кейт відсвяткували у заміському домі Анмер-голл. Там вони проводили час разом з родиною Міддлтонів.
Герцоги Кембриджські вирішили не їхати до Єлизавети II через збільшення випадків інфікування коронавірусом. Вона святкувала Різдво у Віндзорському замку, ймовірно, разом з принцом Чарльзом та Каміллою.
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...