Міністерка юстиції у федеральній землі Саксонія, ФРН, Катя Майєр та міністерка з питань рівноправності у Північному Рейні Німеччини - Вестфалії Жозефіна Пауль вирішили одружитися одна з одною. Про це пише DW.
Жінки вже кілька років разом і зараз оголосили, що вирішили побратися. Вони стануть першою такою парою у німецькій політиці. Весілля має відбутися у вересні 2024 року.
"Кожен вирішує сам, наскільки відкрито він готовий говорити про своє особисте життя, але це не повинно залежати від того, чи живе людина у гетеро- чи гомосексуальному партнерстві", - сказала Катя Майєр.
Вона впевнена: відкритість політиків може стати прикладом і для інших робити свої ідентичності видимими.
До слова, одностатеві шлюби дозволили у Німеччині у 2017 році. З того часу в країні їх уклали понад 65 тисяч пар.
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...