Міністерка юстиції у федеральній землі Саксонія, ФРН, Катя Майєр та міністерка з питань рівноправності у Північному Рейні Німеччини - Вестфалії Жозефіна Пауль вирішили одружитися одна з одною. Про це пише DW.
Жінки вже кілька років разом і зараз оголосили, що вирішили побратися. Вони стануть першою такою парою у німецькій політиці. Весілля має відбутися у вересні 2024 року.
"Кожен вирішує сам, наскільки відкрито він готовий говорити про своє особисте життя, але це не повинно залежати від того, чи живе людина у гетеро- чи гомосексуальному партнерстві", - сказала Катя Майєр.
Вона впевнена: відкритість політиків може стати прикладом і для інших робити свої ідентичності видимими.
До слова, одностатеві шлюби дозволили у Німеччині у 2017 році. З того часу в країні їх уклали понад 65 тисяч пар.
Хрещення четвертої дитини Притули відбулося у знаковому на тлі масованих російських атак місці — Києво-Печерській лаврі. Зворушливими фотографіями з хрестин волонтер поділився у неділю, 21 червня, на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти Ук...
21 червня, принц Уельський Вільям відзначає свій 44-й день народження. Майбутній король Великої Британії народився в 1982 році в сімʼї принцеси Діани та тоді ще принца Чарльза, проте батьки згодом розлучилися, а мама Вільяма загинула в трагічній ДТП в ...