Міністерка юстиції у федеральній землі Саксонія, ФРН, Катя Майєр та міністерка з питань рівноправності у Північному Рейні Німеччини - Вестфалії Жозефіна Пауль вирішили одружитися одна з одною. Про це пише DW.
Жінки вже кілька років разом і зараз оголосили, що вирішили побратися. Вони стануть першою такою парою у німецькій політиці. Весілля має відбутися у вересні 2024 року.
"Кожен вирішує сам, наскільки відкрито він готовий говорити про своє особисте життя, але це не повинно залежати від того, чи живе людина у гетеро- чи гомосексуальному партнерстві", - сказала Катя Майєр.
Вона впевнена: відкритість політиків може стати прикладом і для інших робити свої ідентичності видимими.
До слова, одностатеві шлюби дозволили у Німеччині у 2017 році. З того часу в країні їх уклали понад 65 тисяч пар.
Українська Instagram-блогерка випадково зустріла американську співачку та акторку Дженніфер Лопес під час відпочинку в Парижі. За словами панянки, вона опинилася за сусіднім столиком із знаменитістю в одному з місцевих ресторанів, передають Патріоти Ук...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...