Більше середньої зарплати в Україні! Стало відомо, скільки Ольга Фреймут заробляє за одну публікацію в Instagram

Популярна українська телеведуча Ольга Фреймут розповіла, скільки вона заробляє в своєму Instagram. Виявилося, що кожна публікація в мережі приносить їй вельми непоганий прибуток. Багато українців не заробляють стільки й за місяць. Одна її публікація в популярній соцмережі коштує більше, ніж середня зарплата в Україні, передають Патріоти України.

Ольга Фреймут, якій цьогоріч виповнилося 39 років - одна з найпопулярніших українських телеведучих. Вперше вона скуштувала плід популярності, коли з'явилася в ранковій програмі "Підйом" разом із Сергієм Притулою та Олександром Педаном. Потім вона вела шоу "Хто зверху?". Однак найбільшу популярність принесла їй програма "Ревізор", яка з успіхом йшла на "Новому каналі".

Після народження третьої дитини Ольга змістила акценти своїх заробітків із телебачення на інтернет. Зараз вона дуже непогано заробляє в Мережі. Телеведуча зізналася, що її Instagram приносить чималий прибуток.

"Мій Instagram заробляє, дійсно. Ми спеціально поставили високі ціни - 700 доларів за один stories. Кожне наступне відповідно теж 700", - розповіла Фреймут. Таким чином, телезірка цілком змогла конвертувати свою популярність у заробіток в інтернеті.

Однак не інтернетом єдиним живе телезірка. Вона також має непоганий дохід як ведуча різних заходів. Щоправда, від корпоративів Ольга зараз відмовляється. Вона також повідомила, що не працює за бартером. А от весілля проводить регулярно.

За одне весілля ведуча бере 5-6 тисяч доларів. Комусь така сума може видатися захмарною, проте у порівнянні з багатьма колегами з шоу-бізнесу, у неї ще доволі скромні запити, зізналася Ольга. Адже Фреймут - це бренд, а бренд завжди коштує дорого.

Хіти тижня. "Був у неї серйозний хлопчик": Батько Злати Огнєвіч відверто розповів, чому 35-річна співачка не має дітей

понеділок, 6 грудень 2021, 10:00

Злата Огнєвіч у 11 випуску проекту "Холостячка" познайомила фіналістів шоу зі своїми батьками та сестрою. Під час спілкування з Максимом Тарапатою, який залишив випуск, батько Злати Огнєвіч відверто висловив свою думку щодо особистого життя дочки, заз...

Хіти тижня. "Згортайте своє продажне шоу": Глядачі обурюються через поразку на "Танцях з зірками" Харлан і Дікусара і присудження перемоги рідному для "Плюсів" актору Логаю

понеділок, 6 грудень 2021, 4:00

За результатами голосування суддів і глядачів кубок "Танців з зірками" виборов Артур Логай з партнеркою Анною Кареліною. На головний паркет країни він прийшов без жодного танцювального досвіду, а за 13 прямих ефірів став "майстром підтримок". Усе тому,...