Близькі залишають, один за одним: У королеви Єлизавети II трапилося непоправне горе

На 102 році життя померла фрейліна Її Величності, британська аристократка Анна Фортуна ФіцРой, герцогиня Графтонська. Вона служила королеві Єлизаветі II 69 років, інформують Патріоти України.

Герцогиня розпочала роботу в королівському будинку 1953 року, як господиня спальні, а 1966-го розпочала службу як правителька вбиральні королеви. Вона супроводжувала її в закордонних поїздках, коли Єлизавета II ще подорожувала і була однією з її найближчих та відданих подруг. Єлизавета II навіть хрестила третю дитину фрейліни, дочку Вірджинію Мері Елізабет, 1954 року.

Вона була старшою жінкою та відповідала за одяг та прикраси королеви, а також за організацію графіка відвідування фрейлін та виконання різних обов'язків на державних церемоніях, повідомляє Hello!

Була нагороджена Королівським Вікторіанським орденом (командор) на Новорічних святах 1965 року, пізніше підвищена до Дами-Командора на Новорічних святах 1970 року та Великого Хреста Дами у День Народження королеви 1980 року.

"Досі намагаються мені телефонувати": Зібров розповів про стосунки з родичами з Криму та Росії

субота, 2 липень 2022, 16:52

Народний артист України Павло Зібров розірвав стосунки з усіма родичами з Криму і Росії. За його словами, вони піддалися кремлівській пропаганді і говорити з ними марно. Про це Зібров розповів в інтерв'ю "Зірковому шляху" на YouTube, передають Патріоти...

Порівняла з Путіним: Екс-дружина відомого українського шоумена заявила, що у нього розлад особистості

субота, 2 липень 2022, 15:42

Перша дружина Володимира Остапчука Олена Войченко заявила, що у екс-чоловіка розлад особистості, викликаний психологічними проблемами. За її словами, у нього навіть був короткий курс лікування. Про це Войченко розповіла в інтерв'ю Аліні Доротюк, переда...