Бойфренд Аліни Гросу показав 10-річну доньку та зізнався, що вона ревнує його до нової коханої

Новий коханий співачки Аліни Гросу, російський актор Роман Полянський, як і його обраниця, був у шлюбі, передають Патріоти України.

Так, 37-річний знаменитість був одружений з акторкою Дариною Жулай. Екси виховують спільну доньку Марфу, якій 10 років. Попри те, що Роман познайомив дівчинку з Аліною, за словами якої, вони добре поладнали, донька ревнує татка. Про це він розповів у програмі "Зірковий шлях" та показав фото дівчинки.

"Звичайно, є ревнощі. Коли ми Аліною розмовляємо, Марфа встрягає в розмову. Але це дитина, їй хочеться уваги. Я намагаюсь їй віддавати максимум уваги, коли вона з нами перебуває", – поділився актор.

Також він пригадав, як представив доньці нову кохану: "Точно вже не пам'ятаю, як я її представляв. "Я її кохаю", напевно, так сказав".

Полянський, який живе у Києві, додав, що йому хотілося б літати до дівчинки частіше. Втім, це складно, зважаючи на обмеження, пов’язані з коронавірусом. Втім, актор допомагає колишній дружині матеріально і додав, що залишив їм з донькою квартиру. Роман також зізнався, що планує освідчитися Гросу, а також, що мріє мати сина.

Росію винною не назвала: Софія Ротару перервала мовчання та відреагувала на війну в Україні

середа, 29 червень 2022, 16:22

Днями Ротару порушила мовчання та відреагувала на трагічні події в Кременчуку, де росіяни варварськи обстріляли ТЦ "Амстор", у якому перебували понад тисяча відвідувачів. Артистка опублікувала в Instagram-stories траурну свічку з датою та назвою міста.

Ірина Білик розповіла, що чоловік Повалій Ліхута дивиться телевізор і радіє вбивствам українців

середа, 29 червень 2022, 8:20

Українська співачка Ірина Білик, будинок якої розгромили російські окупанти, розповіла, що чоловік її колеги Таїсії Повалій, продюсер Ігор Ліхута підтримує "спецоперацію" РФ у нашій країні. За її словами, чоловік дивиться телевізор та щиро радіє вбивст...