"Боря завжди був занадто емоційним": Наталія Могилевська відреагувала на звинувачення Зіанджі у булінгу

Співачка Наталія Могилевська відреагувала на скандальну заяву колишньої підопічної трансгендера Zi Faamelu — раніше учасника «Фабрики зірок» Бориса Апреля, який змінив ім'я на Зіанджа. Народна артистка вперше прокоментувала звинувачення в булінгу та руйнуванні кар'єри в інтерв'ю «Світському життю», передають Патріоти України.

За словами Могилевської, вона мала багато підопічних артистів. І ті з них, хто досяг успіху, пишуть слова подяки. А ті, у кого не склалося з кар'єрою, шукають виправдання. «Ті з моїх артистів, які стали успішними — Монатік, Макс Барських, Дантес, Регіна Тодоренко — вони пишуть слова подяки. Ті, хто не став зіркою, або щось склалося не так, як вони мріяли, вони обов'язково ненавидять Монатіка, Макса Барських і мене… І в них якісь свої фантазії з приводу того, як воно буває… Для того, щоб мати повноцінну картину, треба, мабуть, звертатися до всіх дітей, з якими я була, бо я мала дуже багато. дітей. У мене зараз школа, і якщо запитати батьків дітей, які навчалися у мене в школі, то також можна знайти незадоволених людей», — прокоментувала Могилевська.

Щодо Бориса Апреля, вона каже, що тоді він був емоційно нестійкий, потребував допомоги.

«Боря — він завжди був емоційною людиною. Щось, можливо, придумав, щось йому здалося. Можливо, це величезна образа, тому що склалося не так, як хотілося. Спочатку як у чоловіка, потім як у жінки», — вважає Наталя. Вона переконана, що зараз говорити із Zi Faamelu не має сенсу.

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...

Відомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...