"Братан, вибач, оп і все": Усик розповів, що зробив би Путіну при зустрічі

Український чемпіон світу з боксу в надважкій вазі за версіями WBA Super, IBF, WBO, IBO та The Ring Олександр Усик заявив, що не став би бити президента Росії Володимира Путіна, якби довелося з ним зустрітися, передають Патріоти України.

Так, боксер зізнався, що не хотів би зустрічатися з Путіним, бо боїться згрішити. «Немає сенсу зустрічатися з ним, він не чує нікого, крім себе, абсолютно нікого. Старий чоловік, грішно старих бити. Можливо, ненароком штовхнути у плече і він упав би з балкона: «Братан, вибач, оп і все», — сказав Олександр.

Побачимось в Парижі... Українка випадково зустріла Дженніфер Лопес (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:00

Українська Instagram-блогерка випадково зустріла американську співачку та акторку Дженніфер Лопес під час відпочинку в Парижі. За словами панянки, вона опинилася за сусіднім столиком із знаменитістю в одному з місцевих ресторанів, передають Патріоти Ук...

"Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими зараз володію": Олександр Усик втомився від боксу і поступається дорогою молодим, за однієї умови (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 20:00

Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...