Український чемпіон світу з боксу в надважкій вазі за версіями WBA Super, IBF, WBO, IBO та The Ring Олександр Усик заявив, що не став би бити президента Росії Володимира Путіна, якби довелося з ним зустрітися, передають Патріоти України.
Так, боксер зізнався, що не хотів би зустрічатися з Путіним, бо боїться згрішити. «Немає сенсу зустрічатися з ним, він не чує нікого, крім себе, абсолютно нікого. Старий чоловік, грішно старих бити. Можливо, ненароком штовхнути у плече і він упав би з балкона: «Братан, вибач, оп і все», — сказав Олександр.
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...
Хрещення четвертої дитини Притули відбулося у знаковому на тлі масованих російських атак місці — Києво-Печерській лаврі. Зворушливими фотографіями з хрестин волонтер поділився у неділю, 21 червня, на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти Ук...