"Буду заробляти великі гроші, приєднуйтесь!": Леся Нікітюк поїхала у Буковель та готується розбагатіти (фото)

Українська телеведуча Леся Нікітюк зібралася інвестувати в криптовалюту, щоб не відставати від інших та заробляти великі гроші. Свої плани Леся розкрила в Instagram-сторіс, передають Патріоти України.

Ведуча не приховує, що для успішного інвестування їй не вистачає освіти. І щоб не втрачати часу, Нікітюк вже записалася на безкоштовний вебінар з цієї теми, навіть попри те, що зараз вона відпочиває у Буковелі.

"Я записалася, по-перше, дуже люблю безкоштовні вебінари, а, по-друге, дійсно цікавлюся цією темою, вже всі вуха вам прожужжала з нового року", – зізналася Нікітюк.

Вона закликала підписників приєднуватися до неї та вчитися, "щоб потім не стояти й не махати поїзду рукою".


"Перепробувала все": Важкохвора Катерина Тишкевич розкрила подробиці свого лікування

понеділок, 15 квітень 2024, 14:30

Українська акторка Катерина Тишкевич розкрила нові подробиці свого лікування від тяжкої хвороби, передають Патріоти України. У своєму Instagram артистка поділилася, що пішла на прийом до нового невролога. Лікар зазначив, що в Катерини дійсно складно си...

Монарші негаразди по-данськи: Королева Мері підігріла чутки про велику сварку з королем Фредеріком, - британські ЗМІ

понеділок, 15 квітень 2024, 9:40

Рівно за місяць, 14 травня, король Данії Фредерік і його дружина, королева Мері, відзначать 20-ту річницю весілля. Однак останнім часом подружжя уникає спільних появ на публіці після того, як у листопаді минулого року монарх спровокував чутки про роман...