Букмекери оновили прогноз на фінал "Євробачення 2021": На якому місці опинилася Україна

20 травня відбувся другий півфінал Євробачення 2021. Після нього букмекери оновили свій прогноз щодо фіналістів Міжнародного конкурсу. Відповідна таблиця з прогнозами була опублікована на сайті William Hill, передають Патріоти України.

Тепер британська контора, ставки якої завжди дуже близькі до реальних результатів, назвали ймовірним переможцем групу Måneskin з піснею "Zitti E Buoni" з Італії. Вони зараз займають першу сходинку рейтингу. Далі в списку за колективом слідують Франція, Мальта, Швейцарія, Ісландія. Україна зараз опинилася в шостій сходинці рейтингу.

Нагадаємо, що в попередньому прогнозі букмекерів Україна посідала четверту сходинку рейтингу. Італія, як і минулого разу, не змінила своїх позицій і опинилася на першому місці.

"Він вже зустрічався з Настею": Експідопічна Потапа заявила, що він пропонував їй інтим в обмін на кар'єру

вівторок, 28 березень 2023, 22:43

Українська співачка GIP C, яка співала в гурті NZK та співпрацювала з продюсером Потапом, заявила, що репер нібито схиляв її до інтиму. Про це виконавиця розповіла у своїх соцмережах. За її словами, Потап пропонував їй непристойні речі в обмін на успіш...

"Дякую за локації військових об'єктів на Підмосков'ї": Українці тролять зрадницю Лорак, дякуючи за допомогу ЗСУ

вівторок, 28 березень 2023, 14:50

Співачка українського походження Ані Лорак, яка живе і будує кар'єру в терористичній Росії, а також не сказала єдиного слова про те, як країна-агресор вторглася в Україну і вбиває українських громадян, повільно позбавляється свого російського заробітку...