"Було дуже страшно": Старшу доньку Олі Полякової терміново прооперували (фото)

Старшій дочці співачки Олі Полякової, 16-річній Марії, довелося терміново зробити операцію. Про це розповіла сама зоряна мати у програмі "Світське життя", передають Патріоти України.

Кілька днів тому Мережа була рохбурхана відео, яке сама Маша Полякова опублікувала у своєму Tik Tok. На відео дівчина лежала в ліжку, явно лікарняному, із підведеними до неї різними медичними трубками. Незважаючи свій безпорадний вигляд, дівчина співала на камеру, що дозволило підписникам припустити, що її стан не критичний.

А через кілька днів, вже сама Оля Полякова розповіла, чому її старша донька опинилась на лікарняному ліжку. Співачка каже, що за два дні до несподіваної госпіталізації у Маші сильно розболівся живіт, і вони не знали, що з нею відбувається.

"У Маші була термінова ситуація. Було дуже страшно, тому що такі речі відбуваються несподівано ... Коли вже подивилися на УЗД - її терміново забрали оперувати", - розповіла мати дівчинки.

При цьому Оля Полякова то чи усвідомлено, то чи мимоволі не сказала, що було у Маші: що спровокувало біль у животі і чому знадобилось термінове хірургічне втручання. Втім, це їхнє право - не виносити деталі особистого життя на загальне обговорення. Головне, що зараз вже з дочкою все гаразд, поділилася Оля Полякова. "Але до бабки треба сходити, щоби злизати з лоба", - додала співачка.

У Мережі пишуть, що з чола у дитини злизують у разі пристріту. Взагалі, знаменитій мамі довелося останнім часом понервувати не тільки через старшу дочку, а й через молодшу. Десятирічна Аліса зростає дуже рухливою дівчинкою, яка ані хвилини не сидить на місці і дуже любить тварин. Нещодавно Аліса невдало погладила дворового кота, який чомусь не оцінив її ласку і вкусив дівчинку за руку.

Тіна Кароль показала свій виступ на сцені в юності на архівному відео

вівторок, 16 серпень 2022, 11:56

Українська співачка Тіна Кароль показала своїм фанатам архівне відео, на кадрах якого постала під час виступу на сцені під справжнім ім'ям - Тетяна Ліберман. Ролик вона опублікувала в Instagram. . "Крізь терни до зірок! Мрія завжди перемагає. Мріємо с...

Українців вважали за "другий сорт": Зірка "Сватів" розповів, як в Україні продюсери "стеляться" перед російськими акторами

вівторок, 16 серпень 2022, 9:55

Український актор Євген Капорін розповів, що найчастіше продюсери головні ролі віддавали саме російським акторам, під них же складали графік зйомок. А ось українці були змушені підлаштовуватися. Про це повідомляє "24 канал", передають Патріоти України....