
Відомий український хореограф Євген Кот вперше розповів про проблеми з алкоголем, передають Патріоти України.
За його словами, це сталося понад шість років тому. Тоді Женя готувався до участі в танцювальному проєкті разом з Ксенією Мішиною та переживав сильний психологічний тиск. Через це танцівник почав вживати до двох пляшок вина перед сном і навіть думав відмовитися виходити на паркет.
"Перед "Танцями" з Мішиною я навіть думав не заходити в сезон. Бо у мене почалися жорсткі панічні атаки. Мене посадили на транквілізатори й антидепресанти. Це ніф*га не дало. Це на момент, коли ти п’єш, тобі дає результат. Щойно сходиш - д*па в три рази гірше. Я закінчив курс і почав бухати. Я місяць пив, хоча загалом з алкоголем не дружу. Ввечері пляшечку чи півтори-дві вина перед сном. І я вже потім не міг покинути будинок - у мене були панічні атаки", - згадав Кот в проєкті "Кейс".
Згодом Женя звернувся за допомогою до спеціаліста, який зміг покращити його стан.: "Я знайшов психологиню й у нас був метч. Я одразу відчув з нею ефект. Вона мені зробила масаж психіки такий, що я настільки став впевненим в собі".Женя наголосив, що зараз присвячує свій час родині та спорту і це наповнює його енергією та додає сил.
Відомий український журналіст і ведучий проєкту "Світ навиворіт" Дмитро Комаров, який минулого року розлучився з моделлю Олександрою Кучеренко після шести років шлюбу, вперше за довгий час вийшов на зв'язок з підписниками, зазначають Патріоти України. ...
Прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні в кулуарах саміту "Групи семи" у Франції розповіла іншим лідерам, що кинула палити місяць тому. Про це йдеться у відеозаписі з неформальної зустрічі лідерів, який опублікувало видання Euronews, передають Патріот...