Був у секті і закрутив роман до розлучення: Репяхова заговорила про темне минуле Віктора Павлика

Українська блогерка та бізнесвумен Катерина Репяхова вирішила чесно розповісти про правдивість чуток, які крутяться навколо її пари з українським співаком Вкитором Павликом, передають Патріоти України.

На своїй сторінці в Instagram вона поцікавилася у підписників, на які плітки про її сім'ю вони натикалися найчастіше. Наприклад, фанати вирішили уточнити, чи насправді Павлик ще був у шлюбі з Ларисою Созаєвою, своєю з третьою дружиною, коли почав будувати стосунки з Репяховою.

Блогерка підтвердила, що їх роман з музикантом закрутився, коли він вже пішов від дружини, але документи ще не були оформлені. "Віктор владнав питання з документами / розлученням тільки через рік після того, як пішов від колишньої дружини фактично", - розповідає Репяхова.

Також вона відкинула чутки про те, що Віктор Павлик покинув свого сина Павла, поки той безуспішно боровся з онкологією. Катерина зазначила, що музикант віддано доглядав за сином до самої його смерті, і зараз все ще не впорався з його втратою. "Повністю все лікування, від організаційних до фінансових питань, було на Вікторі. І до останнього дня чоловік був поруч. Там багато є чого розповісти, але думаю що ніколи цього не зроблю. Скажу тільки так: Віктора можна вважати поганою людиною де завгодно, тільки не в це ситуації. До сбогодні кожну неділю він - на кладовищі", - підкреслює вона.

Також Репяхова підтвердила слух про те, що раніше музикант був сектантом. Однак поспішила відзначити, що за час їх відносин він жодного разу не відвідував ніяких релігійних організацій, до яких був прив'язаний до їх знайомства.

"Він геніальний, йому можна": Продюсер захистив Андрія Данилка після скандалу з російським блогером

четвер, 21 вересень 2023, 21:55

Український продюсер Денис Путінцев прокоментував скандал навколо артиста Андрія Данилка, коли блогер Олексій Голубицький "наїхав" на нього через спільне фото з російським шоуменом Рустамом Солнцевим, передають Патріоти України. За словами Путінцева, Д...

"Шматок л*йна": Катя Осадча потужно звернулася до росіян після ракетного удару

четвер, 21 вересень 2023, 16:59

Відома телеведуча Катя Осадча емоційно прокоментувала черговий ракетний удар, який окупанти завдали по Україні 21 вересня. Вона розповіла, що Росія знову била по мирних містах та вчиняла геноцид, передають Патріоти України. "Сьогодні під ранок Росія - ...