"Били до ран і крoвi": Ведучий Слава Дьомін шокував подробицями зі свого дитинства - стосунки із матір'ю складні і досі

Популярний український теле- та радіоведучий Слава Дьомін судиться з рідною матір'ю, яка вимагає від нього виплати аліментів. У зв'язку з цим знаменитість зважився поділитися болісними спогадами зі свого дитинства, коли його били до ран та крові будь-якими предметами навіть за дрібні провини або "для профілактики", передають Патріоти України.

Шокуючими подробицями Дьомін поділився на особистій сторінці вInstagram. Він підкреслив, що навіть зараз, коли йому виповнилося 38 років і він має власного сина, мати продовжує залишатися аб'юзером.

"У нас складні стосунки вже 25 років. Вперше я пішов з дому у 13 років. Але мене швидко повернули. Мама працювала в управлінні внутрішніх справ і в дитинстві я її боявся. Били мене за все. І навіть для профілактики. Вузьким ремінцем, шлангом від пральної машини тощо. Били до ран і крoвi. Одного разу мене відправили виносити сміття, а додому не пустили. Напевно, таким чином мама проявляла любов. Думала, що силою можна заробити повагу. Але я не поважав її, а тільки боявся. До того часу, доки не став самостійним. Мені вже 38, а моя мама досі аб'юзер", – розповів ведучий.

Дьомін упевнений, що батьки, які застосовують силу до своєї дитини – насправді слабкі, оскільки піднімають руку на того, хто об'єктивно не зможе відповісти.

Шоумен намагався кілька разів налагодити стосунки з матір'ю та "почати все з чистого аркуша", проте жінка не йшла на зустріч до сина. "І знову починалося повчання, звинувачення і т.д. І тепер вона вирішила "отримати" мою любов ще більшою силою та шантажем. Подала до суду на отримання аліментів. Абсурд? Так. Але це справа адвокатів. Мама в мене залишилася тільки біологічна. Душевної матері немає. І ми не йтимемо одним шляхом", – шокував Дьомін.

Він зазначив, що написав пост не для жалю, а для того, щоб деякі батьки, можливо, прочитали та зрозуміли – шанс налагодити стосунки з дитиною є, але ним потрібно скористатися. "Ваша дочка/син вас дуже любить. Не вбивайте власноруч цю любов. Будьте найкращим другом. І тоді в нашому житті буде менше злих, закомплексованих людей, яким у дитинстві не додали батьківську любов і дружбу. Немає поганих дітей. Є погані батьки. Нехай ви не потрапите під цей опис", – підсумував шоумен.

Погладшала і коротко підстриглася: Крістен Стюарт із "Сутінків" неприємно здивувала фанатів зовнішнім виглядом

понеділок, 5 грудень 2022, 16:30

Американська актриса Крістен Стюарт та її наречена Ділан Мейєр вперше за довгий час потрапили в об'єктиви папараці. Дівчат зняли у Лос-Анджелесі. Обидві вони були одягнені досить недбало, передають Патріоти України. Крістен Стюарт прославилася завдяки ...

Бив ногами та зламав ніс. Григорій Лепс встряг у нові неприємності

понеділок, 5 грудень 2022, 16:07

Російський співак Григорій Лепс, який підтримує путінський режим, після свого концерту в Санкт-Петербурзі став учасником вуличної бійки. Про це повідомляють РосЗМІ. Зокрема, артист, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, влаштував бійку біля одног...